Apple MacBook Air 13,6" s čipem M3 (2024)

Objev sílu MacBook Air 13,6" se špičkovým výkonem díky revolučnímu čipu M3, jasný Liquid Retina displej a další skvělé funkce, které si doslova zamiluješ. A co je nejlepší? Díky jeho skvělému provedení a lehkosti ho můžeš jednoduše přenášet kamkoliv. Přečti si o tomto modelu více.

Špičkový výkon MacBook Air 13,6"

MacBook Air 13,6" přináší ohromující výkon, který ti umožní zvládat všechny úkoly. Tvému bystrému oku zřejmě neunikne ani nová architektura obsahující 8jádrové CPU a až 10jádrové GPU. Co to znamená? Že jsou úlohy zpracovávány o 60 % rychleji než u jeho předchůdců s čipem M1. Navíc tě čeká 16jádrový Neural Engine, který podporuje inteligentní funkce macOS a zvyšuje tak produktivitu a kreativitu. Kromě perfektního výkonu se MacBook pyšní také dlouhou výdrží baterie až 18 hodin. Ve štychu tě tedy rozhodně nenechá.

Jasný obraz, který ti vytře zrak

Oproti svému bratrovi s 15 palci, který byl představen spolu s MacBook Air 13,6", se liší pouze v uvedené velikosti. To však neznamená, že by měl menší výkon, oba modely jsou v tomto případě totožné. I s 13,6" displejem se můžeš ponořit do multitaskingu. Jeho výhodou je optimální velikost nejen na přednášky, ale také k menšímu kancelářskému stolu. Pokud jsi tedy často na cestách nebo taháš notebook do školy, MacBook Air 13,6" je pro tebe skvělou volbou.

Čím dalším září MacBook Air 13,6"?

A pokud si budeš přece jen potřebovat MacBook připojit k dalšímu displeji, není to žádný problém. Zvládne totiž připojit až dva externí monitory, aniž by se výrazně ztratilo jejich rozlišení. Připoj k němu externí displej s rozlišením až 6K při 60 Hz nebo druhý displej s rozlišením 5K přes USB-C. Užiješ si také prostorový zvuk Dolby Atmos i kameru s vysokým rozlišením.

Přijď na jednu z našich prodejen a vyzkoušej si funkce MacBooku Air 13,6" s čipem M3 na vlastní oči.

Více Méně