Apple MacBook Air 15,3" s čipem M3 (2024)

Poznej výkonný MacBook Air 15,3" s našlapaným čipem M3. Tento 15palcový notebook s Liquid Retina displejem, 18hodinovou výdrží baterie, lehkostí a neskutečnou silou ti nabídne uživatelský komfort na zcela nové úrovni. Ideální pro práci i zábavu. Chceš se o něm dozvědět více? Pokračuj ve čtení.

Výkon, který tě ohromí. Doslova.

MacBook Air 15,3“ nabízí nevídaný výkon, který si s sebou můžeš vzít kamkoliv. Díky jeho špičkovému čipu Apple M3 je perfektní volbou pro každého, kdo si potrpí na maximálním pohodlí. Kromě toho, že pracuje závratnou rychlostí, přináší spoustu dalších předností a vylepšení. Od předchozích modelů se liší v 8jádrovém CPU a až 10jádrovém GPU. Co to znamená? Že zpracování úloh zvládá až o 60 % rychleji v porovnání s čipem M1 a zajišťuje plynulejší provoz. Efektivitu pak podporuje 16jádrové Neural Engine, které se podílí také na inteligentních funkcích macOS, včetně zlepšení produktivity a kreativity. A co tě rozhodně potěší? 18hodinová výdrž baterie, která tě nenechá ve štychu, ať už jsi kdekoliv.

Displej, na který je radost pohledět. Kdykoliv.

Větší displej ti umožní bezproblémové sledování videí, práci s grafikou i pokročilý multitasking. 15placový Liquid Retina displej nabízí živé barvy, ostrý obraz i podporu až dvou externích monitorů, abys mohl/a povýšit svůj multitasking na ještě vyšší level.

MacBook Air 15,3" s M3. Dopřej si to nejlepší.

Připoj si k MacBook Air také externí displej s rozlišením až 6K při 60 Hz i druhý displej s 5K rozlišením přes USB-C. Kromě perfektního propojení nabízí prostorový zvuk Dolby Atmos i kameru s vysokým rozlišením.

Nejsi si jistý/á, zda je MacBook Air 15,3" M3 pro tebe? Přijď se na něj podívat na naši prodejnu a vyzkoušej jeho výkon na vlastní kůži.

Více Méně