Od prvního dne nám jde jenom o zvuk.
The Beats Decade Collection slaví
prvních 10 let inovací.

Koupit Beats ›

Powerbeats3 Wireless – The Beats Decade Collection.

Pure Adaptive Noise Cancelling (Pure ANC) aktivně blokuje externí zvuky.

ENERGIE, KTERÁ VYDRŽÍ.

Díky výdrži baterie 12 hodin a technickému řešení optimalizovanému pro přesvědčivý zvuk a pohodlí nepolevíš ani při nejnáročnějším tréninku. Odolnost proti potu a vodě zaručuje, že sluchátka nepřestanou hrát ani při aktivitách v nepříznivém počasí.

VŽDY PŘIPRAVENA

Fast Fuel ti ušetří plánování nabíjení. Za pouhých 5 minut sluchátka nabiješ na hodinový trénink, takže muziku máš poladěnou. Ovladačem RemoteTalk se zabudovaným mikrofonem můžeš vyřizovat hovory, ovládat přehrávání hudby, nastavovat hlasitost a aktivovat Siri.

POHODLNÝ NÁSKOK

Akustická soustava se dvěma budiči v ergonomičtější konstrukci produkuje čistý, dynamický zvuk. Ke sluchátkům Powerbeats3Wireless je přibaleno několik koncovek do uší, které v kombinaci s pružnými háčky za uši umožňují nastavení přesně na tělo. Výsledkem je autentický, dynamický zvuk s čitelnými výškami a pevně usazenými basy.

DIRIGOVANÁ ČIPEM APPLE W1

Čipem Apple W1 ve sluchátkách Powerbeats3Wireless mění Beats a Apple to, jak posloucháš hudbu. Úsporný čip W1 zaručuje hladké nastavení a přepínání zařízení Apple* a až 12hodinovou výdrž baterie. Navíc umožňuje technologií Fast Fuel dobít sluchátka za pět minut na 1 hodinu poslechu.

BEZDRÁT, JAK MÁ BÝT

Sluchátka Powerbeats3 Wireless jsou ve výborné formě. Jejich nastavení je okamžité – stačí je zapnout a podržet u iPhonu. Automaticky se ti pak připojí i k AppleWatch, iPadu a Macu*. Čip AppleW1 se postará o velký dosah a sílu signálu bezdrátového připojení přes Bluetooth® Class1. Špičkový výkon sluchátek zajistí jejich hladkou synchronizaci s tvými zařízeními. Muzika s volností pohybu tě při tréninku opravdu nabudí.

Koupit Beats ›

*Vyžaduje účet na iCloudu a macOS Sierra, iOS10, watchOS3 nebo novější verze.

iPhone Mac iPad Watch Audio - Video Příslušenství Oblíbené Porovnávač
Kontakt Prodejny Výdejní místa Servis iWant pro firmy Semináře Doprava Možnosti platby Splátkový prodej iWant záruky iWant výkupy Slovník