iWant Apple Premium Reseller

zavřít okno

Beats urBeats růžově zlatá (2015)

Hrajte "in" a buďte "in". Sluchátka do uší stvořená pro milovníky hudby. S velkým zvukem v malém designovém provedení z kovu. A kabel, ten se vám již nezamotá.


2 799
2 313 Kč bez DPH


Skladem > 5 ks více

Expedujeme Dnes

Beats urBeats růžově zlatá (2015)

Beats urBeats růžově zlatá (2015)

Sluchátka urBeats nabízí špičkovou kvalitu a ovládání hudby v iPhonu, iPadu nebo iPodu touch.

Pevný kovový kryt

Precizně zpracovaný jednolitý kovový kryt zabraňuje generování vibrací a nežádoucích zvukových efektů, takže si můžete užívat ničím nerušený poslech.

Odolnost

Ať se o sluchátka urBeats pečlivě staráte nebo je hodíte do brašny jen tak, nemusíte se bát, že byste je poškodili nebo odřeli.

Zabudovaný mikrofon pro hovory

Snadno přepínáte mezi poslechem hudby a příchozími hovory. Můžete telefonovat bez nutnosti sundat sluchátka a držet telefon.

Kabely, které se nezamotají

Nezáleží, s jakou opatrností si nasazujete nebo sundaváte a přenášíte vaše sluchátka. S plochým kabelem jsou připravena kdykoliv k použití a bez zamotání.

Hlavní vlastnosti:

- Exkluzivní design budiče dostane z vaší hudby nejhlubší basy, nekonečné výšky a dokonale čisté střední tóny.- Lehké provedení se ideálně hodí pro poslech při cvičení, cestování a každodenních činnostech.- Tvrdý chromový povrch se postará o zvýšenou odolnost a dlouhotrvající lesk.- Precizně zpracovaný jednolitý kovový kryt zabraňuje generování vibrací.- Vestavěný mikrofon umožňuje používat zařízení Apple v režimu hands-free.- Sluchátka lze použít také pro online hlasové hovory a videohovory v iPodu touch a iPhonu.- Tvar přesně padnoucí přes uši a nabídka několika různých nástavců do uší zajistí izolaci od vnějšího hluku.- Plochý design kabelů, které se nezamotají.

Nahoru

To nejlepší pro Apple

Zůstaňte s námi

Kontaktní údaje

841 400 841 226 201 606 724 800 800

Fakturační údaje

iWant Apple Premium Reseller
Smarty CZ a.s.
Zápis v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 17937
sídlo: Politických vězňů 21, 110 00 Praha 1
IČ: 24228991, DIČ: CZ24228991

Copyright © 2014 Smarty.cz. Všechna práva vyhrazena.