CTO Apple MacBook Air 13,3" M1 / FR KLV / 7x GPU / 16GB / vesmírně šedý / 256GB SSD

(7)
Back to School
Nebojí se použít sílu.Náš nejtenčí, nejlehčí notebook je jako vyměněný díky čipu Apple M1. Má až 3,5× rychlejší CPU a až 5× rychlejší GPU. A náš nejvyspělejší Neural Engine, který zvládá strojové učení až 9× rychleji. Je to MacBook Air s vůbec nejdelší výdrží baterie. A naprosto tichou konstrukcí bez větráčku. Tolik výkonu se ještě nikdy nedalo tak snadno vzít a jít. Více informací
Záruky a garance
Prodloužená záruka
?
Další varianty

Rádi byste své zařízení používali zcela bez starostí i po uplynutí zákonné záruční doby? S prodloužením celkové záruky až na 4 roky můžete být klidní. Prodloužená záruka funguje na stejném principu jako ta standardní. V případě poruchy vám přístroj zdarma bez spoluúčasti opravíme. Není třeba podepisovat žádné smlouvy, stačí pouze vybrat zvolenou variantu záruky u produktu, který chcete zakoupit a dokončit objednávku.
Více informací najdete ZDE

Rozšířená záruka
?
Další varianty

Bojíte se, že svůj telefon nebo tablet upustíte nebo vám do něj nateče voda? Rozšířená záruka se postará o všechny nenadálé situace, které mohou mechanicky poškodit vaše zařízení. Záruku je možné sjednat až na 2 roky. Není třeba podepisovat žádné smlouvy, stačí pouze vybrat zvolenou variantu záruky u produktu, který chcete zakoupit a dokončit objednávku.
Více informací najdete ZDE

Back to School: Sleva 10 % s kódem BTSMAC10
35 990 Kč
29 744 Kč bez DPH
Na objednávku do 45 dnů
Hlídat K oblíbeným Porovnat

Kód: 85683

Výrobce: Apple

Distribuce: CZ

Typ produktu: Notebooky

Nákup na splátky

Na splátky již od Kč / den více

Použitý nebo rozbalený model CTO Apple MacBook Air 13,3" M1 / FR KLV / 7x GPU / 16GB / vesmírně šedý / 256GB SSD

Již od 23 990 Kč více

CTO Apple MacBook Air 13,3" M1 / FR KLV / 7x GPU / 16GB / vesmírně šedý / 256GB SSD