Kariéra v iWant
Staň se jedním z nás

#rozumimenasimlidem
Volné pozice ›

Kdo jsme?

Jsme specialisté na značku Apple, jsme nadšenci, kteří své práci opravdu rozumí. Každý den pracujeme s nejnovějšími technologiemi a děláme to, co milujeme. Možná mezi sebe hledáme právě tebe. Staň se jedním z nás.

Proč pracovat právě u nás?

Jsme skvělí parťáci. Trávíme spolu volný čas, sportujeme
a chodíme na akce. Kromě toho máme k dispozici hromadu benefitů.

Kariérní postup u nás není jenom pohádka. Rádi investujeme do budoucnosti našich lidí, i proto ti zajistíme neustálé vzdělávání včetně unikátních školení od Applu.

Ke své práci dostaneš firemní iPhone a třeba i MacBook. Další zařízení od Apple a jiných značek můžeš navíc získat za zvýhodněnou cenu.

Naše iWant liga odměňuje ty nejlepší prodejce. Čím lépe si povedeš, tím více skvělých cen můžeš za svou práci získat.


Inspiruj se příběhy našich lidí

Chceme, aby lidé v iWant rostli společně s firmou.
Možností, jak se rozvíjet, je u nás opravdu mnoho. Stačí si jen vybrat.

TomášSenior Retail Manager

Tomáš je v iWant od samého začátku. Stará se o to, aby naše prodejny šlapaly jako hodinky a každý nákup byl pro zákazníky zážitkem.

DominikaHR Specialist

Domča má v iWant ten nejdůležitější úkol, a to najít šikovné a spolehlivé kolegy, kteří podpoří náš tým. Všem našim lidem se věnuje bez rozdílu, stará se o firemní benefity, společné akce a to, abychom byli v práci spokojení. Neváhej se jí ozvat a uvidíš, jestli k nám patříš i ty.

PetraDeputy Store Manager

Péťa u nás začínala jako prodejce, ale během několika měsíců se vyšvihla až na pozici zástupkyně vedoucí prodejny. Péťa je inspirativní příklad toho, že každý, koho práce baví a dosahuje skvělých výsledků, má u nás šanci posunout se dál. Budeš to i ty?

Volné pozice ›

Kontaktuj nás!

Odesláním souhlasím s použitím a uložením osobních údajů pro posouzení uchazeče a případný kontakt k pozvání na výběrové řízení. Dokumenty budou uchovány na dobu nezbytně nutnou pro výkon výběrového řízení. Platí zde práva subjektů údajů z nařízení (EU) 2016/679.
iPhone Nový Mac Nový iPad Nový Watch Nový Audio - Video Příslušenství Smart Selection+ Oblíbené Porovnávač
Servis Výkupyi online Záruky Splátkový prodej Semináře Prodejny Studenti Podnikatelé Kontakt Výdejní místa Doprava a expedice Možnosti platby Slovník

Kliknutím na tlačítko odebírat
souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zeptejte
se nás

Mám dotaz