Macbook Air 13,3" s bonusem 3 000 Kč na příslušenství. | Přineste nám starý iPhone a získejte bonus 1 500 Kč při koupi nového.

Kariéra

Proč pracovat v iWant?

Zákaznická zkušenost

Investujeme do našich zaměstnanců. Tvrdá práce a zákaznicky orientovaný přístup přináší úspěch. Stále hledáme prostor pro neustálé zlepšování.

Výkonnost

Splněným přáním a cílem je, aby naše iWant prodejny patřily k těm nejlepším a nejvýkonnějším, s nejvyšším indexem zákaznické spokojenosti. Jen díky vám a vašemu přístupu k zákazníkům může prodejna takových kvalit dosahovat.

Stabilita

Dokážeme zaručit stabilitu zaměstnání a zajistíme péči o všechny, kteří se stanou novými členy iWANT týmu.

Osobní a profesní růst

Stále pracujeme na zlepšování procesů. Stojíme o zaměstnance, které práce baví a kteří mají chuť se vzdělávat, růst a dosahovat lepších výsledků, s tím souvisí i příslušné ohodnocení. Každý zaměstnanec má tak skvělé možnosti se rozvíjet.

Chcete se stát součástí iWant týmu?

Svůj životopis můžete poslat na jobs@iwant.cz

Odesláním souhlasím s použitím a uložením osobních údajů pro posouzení uchazeče a případný kontakt k pozvání na výběrové řízení. Dokumenty budou uchovány na dobu nezbytně nutnou pro výkon výběrového řízení. Platí zde práva subjektů údajů z nařízení (EU) 2016/679.

iPhone Mac Nový iPad Watch Audio - Video Příslušenství Smart Selection+ Oblíbené Porovnávač
Servis Výkupy Záruky Splátkový prodej Semináře Prodejny StudentiNový PodnikateléNový Kontakt Výdejní místa Doprava a balné Možnosti platby Slovník