Kariéra v iWant Stát se jedním z nás?

To chceš.

Kdo jsme?

Jsme specialisté na značku Apple, jsme nadšenci, kteří své práci opravdu rozumí. Každý den pracujeme s nejnovějšími technologiemi a děláme to, co milujeme. Možná mezi sebe hledáme právě tebe. Staň se jedním z nás.

Proč pracovat právě u nás?

Jsme skvělí parťáci. Trávíme spolu volný čas, sportujeme
a chodíme na akce. Kromě toho máme k dispozici hromadu benefitů.

  • Kariérní postup u nás není jenom pohádka. Rádi investujeme do budoucnosti našich lidí, i proto ti zajistíme neustálé vzdělávání včetně unikátních školení od Applu.
  • Ke své práci dostaneš firemní iPhone a třeba i MacBook. Další zařízení od Apple a jiných značek můžeš navíc získat za zvýhodněnou cenu.
  • Naše iWant liga odměňuje ty nejlepší prodejce. Čím lépe si povedeš, tím více skvělých cen můžeš za svou práci získat.

Tomáš Senior Retail Manager

Tomáš je v iWant od samého začátku. Stará se o to, aby naše prodejny šlapaly jako hodinky a každý nákup byl pro zákazníky zážitkem. Pokud se budeš chtít přidat mezi naše prodejní profíky.

Dominika HR Specialist

Domča má v iWant ten nejdůležitější úkol, a to najít šikovné a spolehlivé kolegy, kteří podpoří náš tým. Všem našim lidem se věnuje bez rozdílu, stará se o firemní benefity, společné akce a to, abychom byli v práci spokojení. Neváhej se jí ozvat a uvidíš, jestli k nám patříš i ty.

Petra Store Manager

Péťa u nás začínala jako prodejce, ale během několika měsíců se vyšvihla až na pozici vedoucí prodejny. Péťa je inspirativní příklad toho, že každý, koho práce baví a dosahuje skvělých výsledků, má u nás šanci posunout se dál. Budeš to i ty?

Nenašel jsi pozici pro tebe?
Kontaktuj nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.