iWant Apple Premium Reseller

zavřít okno

iWant Technical Professional
Domluvte si schůzku s naším expertem

Bojujete s vytvářením prezetnace v Keynote? Nemáte svůj MacBook ještě dostatečně osahaný a potřebovali byste poradit? Chová se váš iPhone poslední dobou zvláštně? Pro všechny tyto případy tu pro Vás je náš iWant Technical Professional!

Na naší vlajkové prodejně na Můstku jsme se rozhodli odstartovat nový projekt, kterému jsme interně říkali “Apple Geek”. Hledali jsme někoho, kdo by byl schopen nejenom dobře reprezentovat značku Apple, měl dobré komunikační schopnosti a znal Apple, ale skutečného Apple guru. Potřebovali jsme najít někoho, kdo má Apple produkty “v malíčku” dokáže zákazníkům pokaždé vhodně poradit. Poštěstilo se nám a našli jsme Vitalije, který přesně splňoval to, co jsme hledali. Vitalij je na naší prodejně na Můstku a je připravený Vám poradit a pomoci.

S čím umíme poradit?

S čím umíme poradit?

Není s Vaším jablečným mazlíčkem něco v pořádku? Zpomalil se v poslední době, nebo nefugnuje tak, jak jste byli zvyklí? Zapomněli jste heslo od Vašeho Macu a teď nevíte, co s tím? Nevěste hlavu, buď vám pomůžeme hned na prodejně, nebo pomůžeme se servisem. Základní je, abychom přesně určili, kde nastala chyba a pak zvolíme řešení, které problém rychle vyřeší.

Instalace a obnova

Netroufnete si na reinstalaci, či obnovu vašeho zařízení? Máme k dispozici jak potřebný software, tak i správnou metodiku, abychom vše udělali správně. Stačí přinést Váš Mac, nebo iPhone a my už se o vše postaráme. Stačí, když nám ho na chvíli svěříte a vrátíme Vám ho jako nový.

Firmy

Chcete si svůj MacBook nastavit, jako firemní počítač? Chcete do něj dát mail, kontakty a přizpůsobit ho na práci? Není problém, máme s tím bohaté zkušenosti. Macy a iOS zařízení můžeme do pracovní sféry jen doporučit, my samotní je používáme každý den! Nebojte se nás na cokoliv zeptat, určitě Vám pomůžeme nálézt to správné řešení.

Výuka

Zajímá vás konkrétní funkce, aplikace nebo systém? Chcete se naučit s balíčkem iWork / iLife a nechcete si kupovat příručku, nebo sledovat návody na Youtube? Nevíte, co přesně dané aplikace umí, nebo může dělat? Dokážeme Vás seznámit s tím, co umí nejenom Applovské aplikace, ale také vás seznámit s novinkami s novým iOS / OS X, funkcemi typu rodinné sdílení a mnoho dalšího.


Chcete se domluvit s naším expertem na konkrétním dnu a obsahu technické podpory na míru? Zanechte mu na sebe kontakt a on se Vám ozve!

*
*

To nejlepší pro Apple

Zůstaňte s námi

Kontaktní údaje

841 400 841 226 201 606 724 800 800

Fakturační údaje

iWant Apple Premium Reseller
Smarty CZ a.s.
Zápis v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 17937
sídlo: Politických vězňů 21, 110 00 Praha 1
IČ: 24228991, DIČ: CZ24228991

Copyright © 2014 Smarty.cz. Všechna práva vyhrazena.