Proč přejít na Mac.

Intuitivní. Neskutečně výkonný. S neuvěřitelnou výdrží baterie. A vymyšlený tak, aby ti pomáhal pracovat, tvořit nebo si hrát způsobem, o jakém se ti ani nesnilo. Je nabitý aplikacemi a připravený zabrat hned, jak ho vyndáš z krabice. Průběžné bezplatné aktualizace se postarají, aby všechno běželo hladce. A jestli už máš iPhone, Mac ti bude od první chvíle povědomý.

Každý začátek
je lehký.

Mac se nemusí složitě nastavovat. Stačí se přihlásit k účtu iCloudu a Mac si sám vezme informace z tvého iPhonu nebo iPadu. Průvodce přenosem dat ti pomůže bleskurychle přenést nastavení, uživatelské účty a další obsah. A když máš nějaký dotaz nebo potřebuješ poradit, stačí zavolat na podporu Apple, napsat přes chat nebo zajít do prodejny.

Více o nastavení ›

Mac zvládne víc.
A ty s ním taky.

Mac je výkonný, všestranný a nabitý vším, co potřebuješ k ještě lepší práci. Má aplikace na práci, tvorbu a vůbec na všechno, co si dokážeš představit. Hladce utáhne aplikace od Microsoft 365 až po Adobe Creative Cloud. Nezáleží, v jakém oboru se pohybuješ a na čem zrovna děláš. Mac to zvládne.

Více o produktivitě ›

Tvůj Mac, tvůj ••••

Čip Apple a macOS Monterey dělají z Macu vůbec nejzabezpečenější osobní počítač. Mac už v základu obsahuje integrované ochrany proti škodlivému softwaru a virům. A umožňuje ti rozhodnout, co přesně chceš sdílet – a jak to chceš sdílet. FileVault dokonce šifruje celý systém, aby zabezpečení bylo ještě důkladnější. Takže ať děláš cokoli, na Macu zůstanou tvoje soukromé informace soukromé.

Více o soukromí a zabazpečení ›

Skvěle si rozumí se všemi
tvými zařízeními Apple.

Mac je perfektní parťák k ostatním zařízením Apple. Můžeš si třeba přečíst zprávu na Apple Watch a odpovědět na ni na Macu. Připravit prezentaci na Macu a potom si ji cestou znovu projít na iPhonu. Odemykat Mac pomocí Apple Watch. Nebo posílat celá fotoalba kamarádům na druhém konci místnosti.

Více o Kontinuitě ›

Hned víš,
kudy kam.

Mac ti pomáhá rychle najít, co potřebuješ, mít ve všem přehled a poradit si s čímkoli. Jeho jednoduchý, přehledný design prostě dává smysl – hlavně pokud už máš iPhone. Není tak problém vyznat se ve spoustě otevřených oken nebo si udržet pořádek v souborech. A protože všechny potřebné ovládací prvky jsou snadno dostupné přesně tam, kde je čekáš, jde práce na Macu krásně od ruky.

Více o jednoduchosti Macu ›

Ještě víc důvodů, proč si Mac zamiluješ.

 • Apple a školství

  Studenti, rodiče a učitelé ušetří nákupem produktů Apple za ceny pro školství.

  Více

 • Mac ve firmě

  Zaregistruj si firemní účet a ušetři na nákupu produktů Apple pro firmu.

  Více

 • Zpřístupnění

  Mac se přizpůsobí tomu, jak pracuješ – ne naopak. Nahlas ti přečte dlouhý dokument, umožní ti vyhledat soubor jenom pomocí hlasu a pomůže se spoustou dalšího.

 • Životní prostředí

  Snažíme se snižovat dopady našich produktů na životní prostředí tím, že ve všech produktech a obalech používáme recyklované a obnovitelné materiály.

 • Rodičovský dohled

  Čas u obrazovky tě informuje, co děti dělají na svých zařízeních, a umožňuje nastavit limity toho, k čemu se dostanou – a na jak dlouho.

 • Rodinné sdílení

  Všem členům rodiny můžeš vytvořit Apple ID a potom se s nimi podělit o přístup k Apple TV+, Apple Arcade, iCloudu, úložišti, fotoalbům a dalším službám a obsahu. Na Macu i na jiných zařízeních Apple.

Který Mac je pro tebe ten pravý?