Proč Mac?
Spolehlivost pro každou chvíli.

Potřebujete nástroj, na který se můžete maximálně spolehnout?
Je pro vás důležitá bezpečnost vašich dat?
Chcete, abyste z práce na svém zařízení měli radost a užívali si ji?
Libí se vám promyšlené věci, které jsou mistrovským řemeslným dílem?
Potřebujete zařízení, s kterým si vystačíte celý den bez hledání zásuvky?
Pak máte jen jedinou volbu. A ta si říká Mac.

macOS. Operační systém
jedna radost.

macOS je operační systém, který je maximálně jednoduchý a promyšlený do posledního detailu. Naučíte se ho rychle ovládat, prostředí je totiž opravdu intuitivní. Vyznačuje se stabilitou při používání a díky tomu i velkou mírou spolehlivosti.

Design není jen to,
jak věc vypadá, ale i to, jak funguje.

Macy jsou krásné navenek i uvnitř. Jsou více než běžný počítač. Každý kus je uměleckým dílem oplývajícím prvotřídními funkcemi. Tenké tělo, kterým se vyznačují MacBooky, oceníte při jejich přenášení. Za jejich nízkou hmotnost vám poděkují vaše záda.

Krásný displej

Displeje Maců jsou mimořádné. Retina je doslova návyková. Mají vysoké rozlišení i jas. Jsou součástí celkově příjemného zážitku z používání Maců. Ať jste kreativec, který obsah tvoří, nebo si jen chcete vychutnat večerní sledování seriálu, Mac a jeho displej odvedou svou práci na jedničku.

Má vyšší cenu? Víte to jistě?

Produkty Applu se vyznačují tím, že na rozdíl od ostatní elektroniky, drží dobře svou hodnotu v čase. Platí to i u Maců. Budete překvapeni, jakou cenu dostanete například za 2 roky starého Maca. Navíc jsou v Macu předinstalované programy iWork, kompatibilní s MS Office. Bezpečnost macOS proti virovému napadení je na nejvyšší úrovni, nepotřebujete tedy antivirus.

Koupit Mac ›
iPhone Mac Nový iPad Nový Watch Nový Audio - Video Příslušenství Smart Selection+ Oblíbené Porovnávač
Servis Výkupyi online Záruky Splátkový prodej Semináře Prodejny Studenti Podnikatelé Kontakt Výdejní místa Doprava a expedice Možnosti platby Slovník

Kliknutím na tlačítko odebírat
souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zeptejte
se nás

Mám dotaz