Proč Mac ke studiu?

Pokročilý operační systém, výkonný hardware a intuitivní ovládání. To vše v dokonalé shodě a provázanosti, která činí z MacBooku ten nejlepší počítač pro práci a studium.

Výkonný a uživatelsky jednoduchý.

Operační systém MacBooku kombinuje neobyčejný výkon s překvapivě jednoduchým ovládáním. Budete překvapeni, jak snadno se s ním naučíte pracovat.

vybrat si Mac

Schopnosti třídního premianta.

Díky výkonným procesorům, špičkové grafice a nebezpečně rychlému úložišti zvládá Mac práci s velkými soubory i profi aplikacemi levou zadní. Tohohle šprta si zamilujete.

vybrat si Mac

Oblíbené Officy i na Macu. Navíc kompatibilní s iWork.

Pracujte s nejnovějšími verzemi Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook. Vše v prostředí vašeho MacBooku a jednodušeji než kdy dříve.

vybrat si Mac

Stvořen ke spolupráci.

Pracujte a raďte se se spolužáky nebo komunikujte s rodinou. Sdílejte zadání úkolů ve Wordu, učte se společně přes FaceTime nebo zavolejte z koleje mámě. Tak snadné.

vybrat si Mac

Ty nejlepší aplikace pro každý den.

Všechny aplikace, které běžně používáte, máte vždy po ruce. Psaní seminárek, organizace kalendáře a vytváření projektů nikdy nebylo efektivnější. Množství appek je navíc k dispozici v Mac App Storu.

vybrat si Mac

Tenký jako sešit. Lehký jako sešit.

MacBooky patří k nejlehčím a nejtenčím počítačům na trhu. Nejen, že vás zaskočí jejich výkon, jejich lehké a tenké tělo vám vyrazí dech. Tahání kupy sešitů už vás nemusí trápit.

vybrat si Mac

Učení ke zkouškám nevzdá dřív než vy.

S výdrží baterie až 12 hodin můžete studovat celý den bez nutnosti řešit nabíjení. Ať už budete psát referát nebo drtit slovíčka, MacBook vás v tom nenechá plavat.

vybrat si Mac

Vybrat si Mac ›
iPhone Nový Mac Nový iPad Nový Watch Audio - Video Příslušenství Smart Selection+ Oblíbené Porovnávač
Servis Výkupyi online Záruky Splátkový prodej Semináře Prodejny Studenti Podnikatelé Kontakt Výdejní místa Doprava a balné Možnosti platby Slovník

Zeptejte
se nás

Mám dotaz