Proč iPad ke studiu?

iPad v sobě snoubí to nejlepší z MacBooku a iPhonu. Výkonný jako notebook, přenosný jako mobil. Prohlížej, kresli, čti a uč se. Ať už na střední nebo vysoké škole, iPad udělá z každého úkolu naprostou hračku.

Výkonný prcek akorát do batohu.

Díky množství funkcí, širokému výběru aplikací a lehkému a tenkému tělu je iPad ideálním společníkem na studium. V batohu navíc nezabere moc místa.

vybrat si iPad

Tolik aplikací, na kolik si vzpomenete.

iPad je vybaven množstvím vzdělávacích aplikací a další číhají v App Storu. Pište referát v Pages, zkoumejte životní cyklus larvy motýla v Safari a čtěte svou povinnou četbu v iBooks. Kdekoli. Třeba cestou do školy.

vybrat si iPad

Přeměňte fantazii v realitu pomocí AR.

Rozšířená realita AR mění způsob vnímání světa a umožňuje přeměnit fantazii v realitu. Zkoumejte nekonečný vesmír, proveďte virtuální pitvu žáby nebo tvořte 3D grafy. Studium nikdy nebylo zábavnější.

vybrat si iPad

Skicujte, pište, komentujte.

S Apple Pencil je práce na iPadu ještě snazší. Vpisujte poznámky do dokumentů nebo podtrhávejte důležité pasáže v knize. Jako obyčejnou tužkou.

vybrat si iPad

Jako počítač. Ale není to počítač.

iPad nabízí široké možnosti přizpůsobení. Používejte jej jako klasický tablet nebo připojte klávesnici a vytvořte z něj malý, ale výkonný notebook. Tak, jak zrovna potřebujete.

vybrat si iPad

Tolik gest. Jako by vám četl myšlenky.

Ovládání iPadu je natolik intuitivní, že udělá přesně to, co od něj očekáváte. Klepejte, vytahujte a přesouvejte fotky, dokumenty a text tak snadno jako myšlenkou. Multi-Touch ovládání zvládne každý bez ohledu na věk.

vybrat si iPad

Pro všechny žáky. Bez rozdílu.

Apple iPad myslí i na pokročilé funkce pro znevýhodněné studenty. Aplikace VoiceOver provede pomocí předčítání všemi funkcemi i nevidomé. Řízený přístup a čtečka v Safari jim pak pomohou udržet pozornost.

vybrat si iPad

Vybrat si iPad ›
iPhone Nový Mac Nový iPad Nový Watch Audio - Video Příslušenství Smart Selection+ Oblíbené Porovnávač
Servis Výkupyi online Záruky Splátkový prodej Semináře Prodejny Studenti Podnikatelé Kontakt Výdejní místa Doprava a balné Možnosti platby Slovník

Zeptejte
se nás

Mám dotaz