11 důvodů,
proč pracovat na Macu.

MacBook Air

Důvod 1

Neskutečně výkonný čip.

Fakt je tak výkonný. MacBook Air s čipem Apple M1 je až 3,5× rychlejší než předtím.Dělejte na několika projektech najednou, analyzujte tabulky při videokonferencích, v pohodě zvládejte i úlohy s nejvyššími nároky na výkon.

Důvod 2

S čipem Apple M1 se všechno mění. Má jedinečné technologie. Závratnou rychlost. A je neuvěřitelně úsporný. Ve všech směrech je to převrat.

Důvod 3

Naše nejdelší výdrž baterie Naše nejdelší výdrž baterie

Důvod 4

Díky možnosti nasazení bez zásahu IT nastavíte zařízení odkudkoli. A pomocí řešení správy mobilních zařízení můžete Mac spravovat v jakémkoli počtu.

Důvod 5

Umí to i ve firmě bez IT.

Mac je intuitivní a dá se snadno spravovat. Jednoduché nastavení a Průvodce přenosem dat vám pomůžou rychle Mac uvést do provozu. A jeho spolehlivý hardware vás nenechá na holičkách, takže se bezvadně hodí pro všechny firmy.

Důvod 6

V dlouho­dobém horizontu je Mac levnější.

Když máte míň tiketů podpory, potřebujete míň softwaru a navíc vám zůstane větší zbytková hodnota, úspora se nasčítá.

Důvod 7

Nejinov­ativnější firmy používají Mac.

84 procent největších inovátorů světa, například Salesforce, SAP nebo Target, ve velkém měřítku používá Macy.

Důvod 8

Excel. A další a další.

Na Macu krásně fungují všechny firemní aplikace, které potřebujete – od Microsoft 365 a Google Workspace až po SAP nebo Dropbox. A díky čipu Apple M1 teď na Macu fungují i oblíbené aplikace pro iPhone a iPad.

Důvod 9

Zabezpečení má v sobě.

Díky integrovaným funkcím včetně zabezpečeného startu s ověřováním na úrovni hardwaru, průběžného šifrování, Touch ID a Gatekeeperu je Mac už v základu dokonale zabezpečený.

Důvod 10

Mac ❤️ iPhone Mac ❤️ iPhone

Mac se chová stejně jako zařízení Apple, která zaměstnanci tak důvěrně znají a rádi používají. A bezchybně s nimi spolupracuje. Kopírujte práci mezi zařízeními. Zvětšete si obrazovku. Berte hovory kdekoli.

Důvod 11

Pracovat s ním je radost.

Dejte svým lidem zařízení, která si zamilují, a práce jim půjde sama.