iWant Služby

Zákazníci se nás často ptají, proč by měli navštěvovat naše prémiové prodejny, když Macbooky a iPhony dnes koupí v podstatě kdekoli. Odpověď je jednoduchá. U nás v iWant víme, že prodejem naše práce nekončí, a proto vám nabízíme také množství služeb, abychom vám ještě zpříjemnili zážitek z užívání vašich zařízení. U nás vždy dostanete tu nejlepší možnou odbornou péči, ať už jste naším stálým zákazníkem nebo ne.

Konzultace

Nevíte si s něčím rady? Profesionální konzultace o vašich zařízeních jsou u nás naprostou samozřejmostí. Každému zákazníkovi se vždy snažíme co nejvíce vyhovět a jeho potřebám se věnujeme s plným nasazením. Od nás nikdy neuslyšíte "ne" nebo "to nevíme".

Semináře

Na našich seminářích se naučíte krok za krokem, jak zacházet s vaším novým zařízením. Více informací najdete ZDE.

iWant záruky

Rozšířená záruka – ochrana proti mechanickému poškození

Už se nemusíte obávat nečekaných výdajů spojených s náhodným poškozením vašeho přístroje. Naše rozšířená záruka totiž kryje i mechanické poškození způsobené pádem nebo namočením přístroje. V případě poškození vám zařízení zdarma opravíme nebo vyměníme za nový kus. Záruku lze navíc hradit i v měsíčních splátkách. Více informací najdete ZDE.

Prodloužená záruka – žádný strach z poruch po záruční lhůtě

Rádi byste své zařízení používali zcela bez starostí i po uplynutí zákonné záruční lhůty? S prodlouženou zárukou až o 2 další roky můžete být klidní. Prodloužená záruka funguje na stejném principu jako ta standardní. V případě poruchy vám přístroj zdarma opravíme. Tuto záruku lze hradit i v měsíčních splátkách (varianta 12 měsíců nebo 24 měsíců), které je možné kdykoliv předčasně splatit. Více informací najdete ZDE.

Zapůjčení zařízení po dobu opravy

Po dobu opravy vašeho zařízení vám rádi zapůjčíme náhradní přístroj, abyste mohli v životě fungovat tak, jak jste zvyklí.

Splátkový prodej

Nutně potřebujete nový telefon nebo počítač a nemáte zrovna dostatek finančních prostředků? Ve spolupráci se splátkovými společnostmi vám nabízíme také nákup na splátky. Nejrychlejší je využít on-line žádost s SMS podpisem, u které vám v případě schválení úvěru zboží expedujeme obratem. Více informací o produktech a procesu splácení jednotlivých společností najdete ZDE.

Tax free

Nechte si vrátit část peněz za svůj nákup. Stačí říci jen dvě slova: Tax Free! Všichni zahraniční turisté u nás mohou nárokovat vrácení DPH z nákupů, které u nás provedli. Slovní spojení Tax Free Shopping je u nás již velmi dobře známé a radost z nákupu tak bude hned dvojnásobná.

Pro studenty a pedagogy ještě výhodněji

iWant podporuje vzdělávání. S potvrzením o studiu nebo kartami ISIC/ITIC u nás nakupujete výhodněji než ostatní. Všem studentům a pedagogům nabízíme slevu až 8 % na iPady a Macy. Další informace o slevách najdete ZDE.

Zařízení na protiúčet

Plánujete obměnu svého telefonu? Rádi vám vaše současné zařízení vykoupíme za tu nejlepší možnou cenu. Částku můžete využít na nákup nového zařízení nebo vám peníze vyplatíme ihned v hotovosti.

Ceník služeb

Ke všem svým zákazníkům se snažíme přistupovat s co nejvyšší péčí za co nejvýhodnější ceny. Ceník všech našich služeb najdete ZDE.

iPhone Nový Mac Nový iPad Nový Watch Nový Audio - Video Příslušenství Smart Selection+ Oblíbené Porovnávač
Servis Výkupyi online Záruky Splátkový prodej Semináře Prodejny Studenti Podnikatelé Kontakt Výdejní místa Doprava a expedice Možnosti platby Slovník

Kliknutím na tlačítko odebírat
souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zeptejte
se nás

Mám dotaz