Košík

Posun v hardwaru.

Retina. Věrné barvy.
Odhalí vnitřní krásu.

Na brilantním 13,3palcovém Retina displeji s rozlišením 2560 × 1600 se fotky vykreslují realisticky a s mimořádně jemnými detaily. Text je dokonale ostrý a čitelný. Barvy živější než kdy předtím. A protože sklo displeje sahá až k okrajům víka, nádherný výhled nic nenarušuje.

Široký barevný gamut P3

Širší paleta barev na displeji.

O 25 % víc barev než sRGB

Hustota pixelů

Technologie True Tone

Hezký na pohled. Šetrný pro oko. MacBook Air automaticky upravuje bílý bod displeje podle barevné teploty prostředí, aby výsledné zobrazení bylo co nejpřirozenější.

Kamera a mikrofony. Řeknou ti, vypadáš skvěle.

Obrazový signálový procesor v čipu M1 zajistí, že ti to na každém FaceTime hovoru nebo videokonferenci bude slušet. A trojice vestavěných mikrofonů se stará o to, aby ti při povídání, diktování poznámek i nahrávání do Diktafonu bylo bezvadně rozumět.

FaceTime HD

Budeš mít čistší, ostřejší obraz. I ve stínech a světlých místech je vidět víc detailů. A detekce obličeje pomocí Neural Enginu líp nastavuje rovnováhu bílé a stupně expozice pro přirozenější podání odstínů pleti.

Mikrofon, který řeší
tvůj hlas, a ne to, co lítá kolem.

Touch ID

MacBook Air odemkneš i zamkneš jediným dotykem. Otiskem prstu potvrdíš zápůjčku filmu, nákup aplikace, přístup k zabezpečeným dokumentům nebo změny nastavení systému. Žádné opakované zadávání hesla. Při nákupu online pomocí Apple Pay se ti Touch ID postará o vyplnění dodacích a fakturačních údajů, aniž by obchodník dostal číslo tvojí platební karty.

 • Odemknutí
  Macu
 • Používání
  Apple Pay
 • Otvírání
  zaheslo­vaných
  dokumentů
 • Nakupo­vání
  v aplikaci
  Apple TV

Force Touch trackpad

Precizní ovládání se spoustou místa na posouvání, zvětšování nebo zmenšování.

Poznej další důvody proč Mac s M1 čipem.

Zjistit více ›