Košík

Čip M1 se nebojí použít sílu.

Nejtenčí nejlehčí notebook je jako vyměněný díky čipu Apple M1. Má až 3,5× rychlejší CPU a až 5× rychlejší GPU. Nejvyspělejší Neural Engine, který zvládá strojové učení až 9× rychleji. Je to MacBook Air s vůbec nejdelší výdrží baterie. A naprosto tichou konstrukcí bez větráčku. Tolik výkonu se ještě nikdy nedalo tak snadno vzít a jít. Od 365 Kč/měsíčně

Malý čip. Obří skok.

Apple M1 je systém na čipu s neuvěřitelnými 16 miliardami tranzistorů. Na jediném miniaturním čipu je integrované CPU, GPU, Neural Engine, rozhraní a spousta dalších komponent. M1 s ohromným výkonem, jedinečnými technologiemi a vrcholnou energetickou úsporností není jen další krok ve vývoji Macu. Je to úplně jiná dimenze.

Výdrž baterie.

Baterie vydrží až 18 hodin.
To je 6hodinový přídavek.

8jádrové GPU.

Hraje tvrdě.
Budeš naměkko.

Tepelná účinnost.

Díky špičkové efektivitě čipu M1 podává MacBook Air fantastický výkon bez jediného větráčku. Teplo generované systémem odvádí pasivní hliníkový chladič, takže bez ohledu na intenzitu zpracovávané úlohy pracuje MacBook Air v naprosté tichosti.

Strojové učení.

Až 9× rychlejší. To je hodně na zprocesování i pro 16jádrový Neural Engine. Aplikace na MacBooku Air můžou pomocí strojového učení (ML) automaticky retušovat fotky, pracovat s větší přesností automatického výběru u nástrojů nebo zvukových filtrů a zvládat i spoustu dalších úloh. Nejde jenom o výpočetní sílu – jde o sílu celého souboru ML technologií.

macOS Monterey.

macOS Monterey dává plný prostor potenciálu čipu M1 a přináší úplně nové možnosti, jak na Macu pracovat nebo se bavit. Přes FaceTime a Zprávy buď ve spojení, sdílej a tvoř jako ještě nikdy. Objevuj web v Safari, nejrychlejším prohlížeči na světě. A pomocí Univerzálního ovládání si předávej práci mezi Macem a dalšími zařízeními Apple. MacOS Monterey navíc obsahuje špičkové funkce na ochranu soukromí a nejlepší zabezpečení ve své třídě.

Rychlost a odezva.

Díky souhře čipu M1 a macOS Monterey je celý systém svižnější. Ze spánku se MacBook Air probouzí hned. Běžné úlohy od projíždění fotek až po prohlížení webu v Safari odsýpají rychleji. A nejnáročnějším aplikacím se dostane tolik výkonu, kolik potřebují.

Vůbec největší sbírka aplikací.

U aplikací postavených pro M1 ti vyrazí dech ohromný výkon. Ty existující ti budou fungovat díky technologii Rosetta 2. A vůbec poprvé můžeš přímo v macOS Monterey používat svoje oblíbené aplikace pro iPhone a iPad. Dohromady tak máš na dosah vůbec největší sbírku aplikací pro Mac.

Jednotná paměť.

Notebook, který umí všechno, dostává paměť, která umí divy. Čip M1 pracuje až se 16 GB superrychlé jednotné paměti. Tenhle souvislý blok paměti s vysokou propustností a nízkou latencí umožňuje aplikacím efektivně sdílet data mezi CPU, GPU a Neural Enginem. Takže všechno odsýpá rychle a plynule.

SSD úložiště

2TB SSD úložiště rychlejší SSD

Zabezpečení ••••

Kombinace čipu M1 a systému macOS Monterey dává MacBooku Air vyspělé funkce zabezpečení a ochrany soukromí, které překonávají všechno v jeho třídě. Na ochranu systému a svých dat se můžeš spolehnout.

Poznej další důvody proč Mac s M1 čipem.

Zjistit více ›