Košík

Nezbytnosti
k Macu.

USB-C adaptéry

Apple USB-C 30W napájecí adaptér bílý

Originální adaptér Apple slouží k rychlému, účinnému nabíjení doma, v kanceláři i na cestách. Tento adaptér je kompatibilní s MacBookem s USB-C portem a vyžaduje nabíjecí USB-C kabel

Vybrat si ›

Kabely a redukce

Apple Thunderbolt
USB-C kabel

Thunderbolt 3 kabel s oboustrannými USB-C konektory podporuje až 40Gb/s přenosovou rychlost, USB 3.1 generace 2 s rychlostí až 10Gb, výstup videa přes DisplayPort (HBR3) či příkon až 100W. Kabelem Apple Thunderbolt USB-C tak můžete propojit až 6 Thunderbolt zařízení jako pevné disky, monitory a doky.

Vybrat si ›

Airpods

Apple AirPods
bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods 3. generace. Úplně nový design a prostorový zvuk. Kouzelně vyladěné. S prostorovým zvukem, který tě obklopí ze všech stran, adaptivní ekvalizací, co dolaďuje vyznění muziky podle tvaru ucha, a delší výdrží baterie, kterou nabiješ za chvilku. Odolají potu i vodě a fungují jednoduše kouzelně.

Vybrat si ›

Klávesnice a myši

Apple Magic Keyboard
s číselnou klávesnicí

Kouzelná bezdrátová klávesnice ke všem Macům a k iOS s číselnou klávesnicí pro rychlou práci nejen s tabulkami.

Vybrat si ›

Apple Magic
Mouse

Luxusní Bluetooth bezdrátová myš. S hladkým designem, možností použití gest, vestavěnou lithium-iontovou baterií, kterou dobijete konektorem Lightning a výdrží klidně i měsíc a déle na jedno nabití.

Vybrat si ›

Poudra a kryty

Hledáš-li jednoduchý a praktický obal pro tvůj MacBook, pouzdro iWant je jako stvořené právě pro tebe. Kvalitní neoprenová vnější vrstva společně s polstrovanou vnitřní částí poskytne ochranu při každodenním použití, ať už proti škrábancům či menším pádům a nárazům.

Do nabídky ›