Apple Pro Display XDR

První 32palcový Retina 6K displej s jasem 1 600 nitů , ohromným kontrastním poměrem 1 000 000:1 a superširokým zorným úhlem. Více než miliarda barev s neuvěřitelným dynamickým rozsahem z něho dělají nejlepší profesionální monitor na světě. Ve verzi s úpravou skla nanotexturou por minimální světelné odlesky. Stojan není součástí balení.

XDR je dosažení mimořádného dynamického rozsahu

Revoluční technologie podsvícení Pro Display XDR posouvá jas, kontrast i barvy na úplně jinou úroveň než HDR, které se snaží reprodukovat kontrast mezi jasem a tmou u lidských očí. Tenhle monitor to nicméně dovede v extrémní podobě: XDR = Extreme Dynamic Range.

Aby bylo jasno

U běžných monitorů se trvalý jas pohybuje kolem 350 nitů a některé profesionální displeje tuhle hranici překonávají, nicméně většina neudrží vyšší jas dlouhodobě. Pro Display XDR potvrzuje roli nejlepšího monitoru na trhu a podává trvalý jas celého obrazu 1 000 nitů, přičemž krátkodobě zvládne jas zvýšit na 1 600 nitů. Extrémní jas udrží neomezenou dobu a bez jakéhokoliv ztlumování. Dosáhnete tak neuvěřitelného kontrastu mezi nejjasnějšími tóny a nejtemnější černou. Výsledek je obří kontrastní poměr 1 000 000:1 a skvělý realistický XDR obraz.

Barvy jako živé

Pokaždé zvládne Pro Display XDR zobrazit vaší práci v nejvěrnějších barvách, čemuž pomáhá i barevný gamut P3, který poskytuje bohatou barevnou paletu pro tvorbu v té nejvyšší zobrazovací kvalitě. Nejvyšší možná kvalita barev je obstarána tou nejvyspělejší kalibrací a sofistikovaným algoritmem s 10bitovým zpracování barev, jenž zobrazuje více než miliardu barev s ojedinělou precizností.

Podsvícení LED. V úplně novém světle

Extrémně jasná místa hned vedle těch extrémně tmavých vytváří realistický obraz. Bez dokonalé regulace podsvícení to ale může vytvářet tzv. blooming, proto je tu technologie LED, která tento nežádoucí jev výrazně potlačuje usměrňováním světla a inteligentním zpracováním obrazu.

Super široký úhel pohledu

Je důležité, aby i několik lidí vidělo při pohledu na obrazovku to samé. Jiné profesionální monitory sice nabízí široký zorný úhle, ale ten může vytvářet zkreslený obraz. Špičková technologie polarizátorů zajistí výjimečné barvy a kontrast i při pohledu mimo osu.

Méně odlesků. A ještě méně odlesků

Každý monitor je zkonstruován tak, odrážel co nejméně světla. Pro prostředí s velkým množstvím špatně regulovatelného světla oceníte matnou variantu, která disponuje nanotexturou. Tato varianta oproti přidané matné vrstvě, kterou mívají displeje, má nanotexturu vyleptanou přímo ve skle, takže si obraz stále zachovává kontrast, a přitom rozptyluje světelné odlesky na minimální hodnotu.

Udělá to po vašem

Profesionálové mají na své monitory velké požadavky a vždy trochu rozdílné. Ať už je to rozlišení, referenční režimy nebo spolehlivá kalibrace. Pro Display XDR disponuje vším, co k práci potřebujete. Moderní profesionální postupy nejen zefektivňuje, ale de facto je přepisuje.

Retina 6K. Rozšiřte si obzory

Na Retina 6K displeji máte téměř o 40 % více místa na vaší činnost než u 5K displejů. Vyšší rozlišení neznamená jen lepší obraz. Běžné rozlišení displejů bývá zhruba 150 pixelů na palec (ppi), avšak Retina displej má na palec hned 218 pixelů. Obraz je zkrátka úžasně ostrý a detailně vykreslený. Na takovou plochu se vejde 4K video společně s nástroji a dalšími věcmi.

Všichni to vidí stejně

Video produkce umí zaměstnat hodně lidí a každý disponuje jinou počítačovou sestavou. Nyní už nechybí možnost, aby každý profesionál viděl ten samý obraz. Pro Display XDR umožňuje všem profesionálům pracovat se stejnou kvalitou odbrazu.

Krásný obraz je jen část příběhu

Samotný pohled na Pro Display XDR je dechberoucí a celkově uspokojující. Kolem obrazovky se vine jen 9mm rámeček, hliníkový plášť je silný pouhých 2,7 cm a futuristický mřížový vzor snižuje celkovou hmotnost a zvyšuje prodyšnost.

Všechno se točí kolem práce

Každý aspekt počítá s potřebami profesionálů. Dokoupitelný Pro Stand není výjimkou. Na tomhle stojanu si můžete upravovat vše – výšku, náklon, otočení. Je perfektně stabilní a díky otočení se hodí na jakoukoliv práci.

Bude vám nakloněn

Polohovatelnost monitoru je s Pro Stand naprosto hladká. Přizpůsobte si Pro Display XDR přesným nakláněním a úpravou výšky v rozmezí 120 mm. Úhel displeje zůstane i při nastavování výšky stejný. Vše jde na navíc lehce a bez žádné námahy.

Bude se otáčet

Stojánek Pro Stand umožňuje přetočení displeje na výšku, kdykoliv to bude potřeba. Ať už pracujete v jakémkoliv odvětví, budete mít více místa na práci a méně posouvání.

Odepnout. Odnést. Připnout.

Magnetický konektor na držáku vám dopřeje volnost vzít si monitor na natáčení a hned do studia. Připojení i odpojení je snadné a velmi rychlé. Magnety vás navedou a západky se automaticky aktivují při spojení.

Adaptér držáku VESA

Profesionálové také často využívají různé držáky monitorů. Na adaptér držáku VESA se Pro Display XDR připne stejně jednoduše v řádu sekund.

Více Méně