Apple TV

Apple TV posouvá celkový zážitek z televize na novou úroveň. Díky rozlišení 4K HDR je zobrazení vysoce realistické, ostré a plnobarevné. Perfektní zvuk od Dolby Atmos dotváří celkový zážitek. Cílem Apple TV je převzít aplikace z mobilů a počítačů a použít je k vytvoření nového rozměru televizní zábavy.

Aplikace v televizi vám pomohou vybrat, co chcete vlastně sledovat. Pomocí tvOSu můžete hrát hry, sledovat sportovní utkání LIVE a užívat si oblíbené seriály. Apple TV zpřístupňuje kompletní obsah iTunes. Jistě tedy oceníte možnost sledovat stažené filmy a seriály na větší obrazovce. Možnosti televize ještě rozšiřuje ovladač TV Remote s dotykovým povrchem, akcelerometrem a gyroskopem, který je možné používat jako klasický, ale také jako herní ovladač.

Ještě více možností navíc přináší aplikace Apple TV+. Najdete v ní neuvěřitelné množství filmů a seriálů, některé dokonce z dílny Apple. To vše ve 4K HDR rozlišení se zvukem Dolby Atmos, bez reklam a kdykoli chcete. Apple TV+ běží na všech vašich oblíbených platformách, od iPhonu přes iPad až po MacBook.

Více Méně