Apple Watch Nike

Edice Nike spojuje Apple Watch s významnou sportovní ikonou, jsou tak ideální pro všechny sportovce. Kromě rychlejší Wi-Fi disponují hodinky i Bluetooth, jsou vybaveny G-senzorem, gyroskopickým senzorem, kontinuálním měřením srdečního tepu, barometrem či detekcí pádu.

Kromě toho jsou označeny certifikací odolnosti IPX8, tedy voděodolností do 50 metrů. Apple Watch Nike podporují nový sportovní režim, v němž poskytují intenzivnější intervalový trénink. Mimo to nabízí hned několik sportovních módů včetně běhání, jízdy na kole, bowlingu, skoku do výšky či fotbalu.

Apple Watch Series jsou ty pravé hodinky pro sportovce a lidi, kteří chtějí změnit svůj životní styl. I přes výkonnost čipů neztrácí baterie výdrž, hodinky vydrží na jedno nabití až 18 hodin. Díky výkonnějšímu čipu bylo možné oživit hlas osobní asistentky Siri, která doposud fungovala pouze jako text. Navíc je možné používat ji i bez spárování s iPhonem.

Dvakrát jasnější OLED Retina displej je ochráněn Ion-X sklíčkem, které jej chrání před poškrábáním a jiným mechanickým poškozením. Své Apple Watch můžete navíc díky množství vyměnitelných řemínků přizpůsobovat situaci a nebo svému outfitu. Na výběr jsou sportovní nylonové řemínky, elegantní nerezové nebo volnočasové silikonové.

Více Méně