Otevřeli jsme 10. prodejnu iWant na Můstku. - Více zde

Apple Watch Series 1

První edice Apple Watch přináší skvělý poměr ceny a výkonu. Hodinky disponují všemi základními funkcemi, které by chytré hodinky měly mít. Po spárování s telefonem zobrazují notifikace o příchozím hovoru, zprávě či e-mailu, umožňují ovládat hudební knihovnu ve vašem iPhonu a sledují veškerou vaši pohybovou aktivitu.

Apple Watch Series 1 jsou vybaveny operačním systémem watchOS 4, který poskytuje množství funkcí. Vylepšený dvoujádrový procesor S1P zaručuje skvělý výkon a úsporu baterie. Pouzdro hodinek je vyrobeno z hliníku a je doplněno o sportovní pásek. OLED Retina displej Apple Watch nabídne funkci Force Touch, která rozpozná míru tlaku vyvinutého dotekem na displej a podle toho vykoná příslušný příkaz. Displej je chráněn tvrzeným Ion-X sklíčkem proti poškrábání a prasknutí. Apple Watch Series 1 jsou vybaveny snímačem tepové frekvence, který kontinuálně sleduje váš tep.

Kromě něj jsou hodinky vybaveny G-senzorem, akcelerometrem, senzorem okolního světla a gyroskopickým senzorem. Mimo to mají modul Bluetooth 4.2 a samozřejmě WiFi připojení. Apple Watch Series 1 odpovídají specifikaci voděodolnosti IPX7, jsou tedy odolné proti polití, nikoli proti ponoření do vody. Apple Watch Series 1 mají kapacitu interní paměti 8 GB a baterie má výdrž až 18 hodin na jedno nabití.

Všechny kategorie
Filtry a parametry

Štítky:

Výprodej
Filtry a parametry
Obecné

Štítky:

Výprodej
Zrušit všechny filtry
1 produkt
Zrušit všechny filtry

iPhone Mac iPad Watch Audio - Video Příslušenství Oblíbené Porovnávač
Kontakt Prodejny Výdejní místa Servis iWant pro firmy Semináře Doprava Možnosti platby Splátkový prodej iWant záruky iWant výkupy Slovník