Apple Watch Series 3

Apple Watch Series 3 jsou nejvýkonnější z rodiny Apple hodinek. I přes výkonnost čipu S3 neztrácí baterie výdrž, hodinky vydrží na jedno nabití až 18 hodin. Díky výkonnějšímu čipu bylo možné oživit hlas osobní asistentky Siri, která doposud fungovala pouze jako text. Navíc je možné používat ji i bez spárování s iPhonem.

Na trhu je model hodinek s podporou ještě rychlejší WiFi sítě i model s podporou eSIM, která umožňuje využívat mobilní 3G a LTE sítě a uskutečňovat hovory přímo z hodinek. Tuto možnost bohužel zatím nemohou používat čeští uživatelé, podpora eSIM je u našich operátorů stále ve fázi testování. Mimo rychlejší WiFi disponují hodinky i Bluetooth 4.2.

Apple Watch Series 3 podporují bezdrátové nabíjení pomocí bezdrátové nabíjecí podložky AirPower. Jsou vybaveny G-senzorem, senzorem okolního světla, gyroskopickým senzorem, kontinuálním měřením tepu a nově barometrem. Kromě toho jsou označeny certifikací odolnosti IPX8, tedy voděodolností do 50 metrů.

Dvakrát jasnější OLED Retina displej druhé generace s Force Touch je ochráněn Ion-X sklíčkem, které jej chrání před poškrábáním a jiným mechanickým poškozením. Své Apple Watch můžete navíc díky množství vyměnitelných řemínků přizpůsobovat situaci a nebo svému outfitu. Na výběr jsou sportovní nylonové řemínky, elegantní nerezové nebo volnočasové silikonové.

Apple Watch Series 3 podporují nový sportovní režim, v němž poskytují intenzivnější intervalový trénink. Mimo to nabízí hned několik sportovních módů, bowling, skok do výšky, lyžování, fotbal a další. Díky integrovanému výškoměru lze u některých aktivit zaznamenávat i převýšení.

Novinkou je měření srdečního tepu během celého dne. Informace o aktuální tepové frekvenci se navíc zobrazují přímo na displeji, takže máte stále přehled o svém stavu. Apple Watch Series 3 jsou tak schopny odhalit případné zdravotní potíže nebo srdeční onemocnění. Díky SOS funkci si můžete přivolat pomoc v případě nenadálé nevolnosti či vážnější zdravotní obtíže. Spolu s informacemi o vašem zdravotním stavu se totiž odešle i vaše aktuální poloha.

Více Méně