Apple Watch Series 4

Apple Watch Series 4 také prošly výraznou proměnou. Chytré hodinky s tenčím tělem a větším displejem dokáží díky kontinuálnímu měření vašeho tepu rozpoznat srdeční příhodu a automaticky přivolat pomoc. Mimo to jsou tím nejlepším sportovním koučem, jakého si můžete přát.

Jak nové Apple Watch získat?

1. Hlídací pes – Nové produkty jsou již vystaveny na našich stránkách. Vyberte si ten pravý a nechte si hlídat jeho dostupnost. Pokud nám na sebe zanecháte kontakt v podobě e-mailu, budeme vás informovat hned, jak bude možné zboží rezervovat.

2. Rezervace – Přišel vám od nás e-mail o možnosti rezervace? Neváhejte a zarezervujte si vybraný produkt v rámci oficiálních předobjednávek, ať vám neuteče!

3. Distribuce – Zákazníci s právoplatnou rezervací mají přednostní právo na distribuci zboží. Jakmile bude vaše zařízení připraveno k odeslání, informujeme vás a požádáme o potvrzení oficiální objednávky. Pak už se jen můžete těšit ze svého nového iPhonu nebo Apple Watch.

Všechny kategorie
Filtry a parametry

Cena:

od:
do:
Filtry a parametry
Výkon
Vzhled

Typ procesoru

Druh procesoru určuje výpočetní výkon celého počítače.

Barva

Barva řemínku

Hmotnost (g)

od: g
do: g

Výška

od: mm
do: mm

Šířka

od: mm
do: mm
Zrušit všechny filtry
10 produktů
Zrušit všechny filtry

iPhone Mac iPad Watch Audio - Video Příslušenství Oblíbené Porovnávač
Kontakt Prodejny Výdejní místa Servis iWant pro firmy Semináře Doprava Možnosti platby Splátkový prodej iWant záruky iWant výkupy Slovník