Otevíráme iWant České Budějovice!

Pojďte slavit s námi!

Nová, lepší, větší. Taková bude prodejna iWant v IGY Centru v Českých Budějovicích a nově se bude nacházet naproti hlavnímu vchodu a otevře se 15. 9. v 16:00.

Program začíná už v 15:30, nová prodejna se odhalí přesně v 16:00.

Abychom znovuotevření společně pořádně oslavili, připravili jsme si pro vás celou řadu speciálních akcí a slev*. O zábavu se nám postarají DJ a moderátor.

Prvních 50 nakupujících zákazníků od nás obdrží iWant tašku plnou stylových dárků. Navíc se každý nakupující zákazník zařadí do slosování o zapůjčení vozu MINI Cooper Countryman na víkend.

Na co se můžete v den otevření těšit?

MacBook Air 13” za

21 990 Kč

Na Macy

sleva 20 %

Na Beats a příslušenství

sleva 20 %

Na iPhone a iPad

sleva 10 %

Na Apple Watch

sleva 10 %

Vyhrajte s iWantem

MINI Cooper

iWant je jedním z Apple Premium Resellerů v České republice. Jsme v úzkém spojení se značkou Apple a ctíme hodnoty nám společné. To se odráží na filozofii designu prodejen, profesionálním servisu, odborných znalostech veškerých produktů značky Apple a příslušenství k nim. Zároveň si zakládáme na individuálním přístupu k zákazníkům, maximální možné péči a prémiových službách.

Díky naším znalostem dokážeme zákazníkovi odborně poradit při koupi zařízení Apple či příslušenství k nim a zároveň poskytnout jejich případný servis na vysoké úrovni. Krom toho poskytujeme komplexní služby konzultací, školení a profesionálního poradenství.

Čím jsme výjimeční?

  • Provozujeme síť 6 prodejen po České republice
  • Máme vlastní e-shop iwant.cz
  • Vykoupíme vaše staré Apple zařízení a slevíme vám z ceny nového přístroje
  • Nabízíme vlastní certifikované příslušenství
  • Každý týden pořádáme bezplatné odborné semináře o novinkách ze světa Applu
  • Poskytujeme nadstandardní zákaznický servis
  • Provádíme konzultace na míru
  • Připravujeme speciální slevy pro naše zákazníky včetně věrnostního programu

* Sleva na Mac 2017 (MacBook, iMac, Mac mini, Mac PRO) se vztahuje na nové nezlevněné modely. MacBook Air 13“ 128 GB MQD32CZ/A již obsahuje slevu přímo v ceně. Slevy se vztahují pouze na skladové zásoby na prodejně a od každého produktu lze na IČO pořídit maximálně 2 kusy.