Macbook Air 13,3" s bonusem 3 000 Kč na příslušenství. | Přineste nám starý iPhone a získejte bonus 1 500 Kč při koupi nového.

iOS 13

Nejnovější operační systém od Applu se zaměřuje především na stabilitu systému, dokonalé zabezpečení soukromého obsahu a rychlost a plynulost celého systému. iOS 13 otevírá aplikace až o 30% rychleji, klávesnice se zobrazuje dvakrát rychleji a fotoaparát se spouští až o 70% rychleji.

Nejnovější operační systém od Applu se zaměřuje především na stabilitu systému, dokonalé zabezpečení soukromého obsahu a rychlost a plynulost celého systému. iOS 13 otevírá aplikace až o 30% rychleji, klávesnice se zobrazuje dvakrát rychleji a fotoaparát se spouští až o 70% rychleji.

Úplně nový vzhled

iOS 13 přináší nový vzhled, který lze jen těžko přehlédnout. Mimo to nabízí zásadní aktualizace nejpoužívanějších aplikací, nové funkce na ochranu soukromí a vylepšení napříč celým systémem. Novinkou je také Tmavý režim, který je dotažený k dokonalosti napříč celým systémem a dodává iPhonu elegantní vzhled.

Fotoaparát

Foťák iPhonu nyní nabízí možnost nastavení intenzity portrétního nasvícení, díky němuž je možné dosáhnout ještě dokonalejších snímků. Černobílé high-key světlo zase dodává fotkám v portrétním režimu krásný monochromatický efekt, aby vypadaly jako od profesionála.

Editace fotek a videa

Funkce pro úpravu fotek také prošly změnou. Nové editační funkce a filtry jemně doladí vaše fotky. Téměř každý nástroj a efekt, který používáte na fotky, se dá použít i na videa. Včetně otočení, oříznutí a automatického vylepšení.

Memoji a Zprávy

Zprávy přináší nové možnosti přizpůsobení Memoji, který nyní přináší mnoho nových kombinací účesů, pokrývek hlavy, make upu nebo piercingů. Z vašeho osobního Memoji se navíc automaticky vytvoří balíček nálepek, který je přístupný mezi ostatními emoji.

Připomínky

Aplikace připomínky prošla změnou, která z nich dělá ještě užitečnější nástroj pro denní plánování. Nyní můžete jednoduše pracovat s dynamickými seznamy, využívat inteligenci Siri a další. Pomocí nového panelu nástrojů přidáte do svých připomínek časy, data, místa, značky, fotky a skenované dokumenty.

Výkon

Systém iOS 13 je o dost rychlejší než jeho předchůdce. Face ID se odemyká až o třetinu rychleji, odezva aplikací je také mnohem rychlejší a při stahování zaberou méně místa. Aplikace pro rozšířenou realitu teď můžou umísťovat virtuální objekty před lidi nebo za ně, a vytvářet tak nové, působivější zážitky.

Zdraví

Zdraví je teď ještě osobnější a stará se o více aspektů než dřív. Všechny své zdravotní informace budete mít na dosah ruky. Nové funkce menstruačního kalendáře pomohou ženám udržovat si lepší přehled o svém cyklu i o celkovém zdraví.

Filtry a parametry

Cena:

od:
do:
Filtry a parametry
Displej
Výkon
Připojení
Multimedia
Vzhled
Konstrukce
Další informace
Kategorie produktu

Velikost displeje

Velikost displeje určuje velikost úhlopříčky diagonálně protilehlých rohů v palcích (1 palec = 2,54 cm).

od: "
do: "

Typ displeje

Druhy displejů dělíme především dle technologie. Těmi nejpoužívanějšími jsou IPS a Amoled. Typ displeje definuje jeho kvalitu, pozorovací úhly, podání barev atd.

Rozlišení displeje

Rozlišení displeje udává poměr počtu pixelů, které leží v osách X a Y. Tedy ve sloupcích a řádcích.

Jemnost displeje (PPI)

Jemnost displeje určuje počet pixelů na palec.

od: PPI
do: PPI

3D Touch displej

Technologie 3D Touch dokáže rozpoznat sílu tlaku na displej-

Velikost RAM (GB)

Operační paměť RAM slouží k dočasnému uložení zpracovávaných dat a programů/aplikací. Čím větší je, tím může přístroj pracovat rychleji.

Velikost uložiště (GB)

Udává velikost úložiště přístroje, do nějž se ukládají aplikace, fotky, hudba a další multimediální soubory. Často jej lze doplnit o paměťovou kartu.

Počet jader procesoru

Udává počet jader uvnitř procesoru. Zpravidla znamená, čím více jader, tím vyšší výkon procesoru.

od: x
do: x

Max. příkon bezdrátového nabíjení (W)

od: W
do: W

Max. příkon drátového nabíjení (W)

od: W
do: W

Senzory

Kapacita baterie

Výdrž baterie ovlivňuje celá řada aspektů. Tím nejzásadnějším je její kapacita udávaní v mAh (miliampérhodinách).

od: mAh
do: mAh

Čipová sada

Čipová sada je celek vzájemně propojených čipů obsahující procesor, grafický čip a další.

Verze Bluetooth

Max. frekvence procesoru (GHz)

Frekvence procesoru udává počet instrukcí, které procesor vydá za jednu sekundu. Čím vyšší je frekvence, tím větší je výkon procesoru.

od: GHz
do: GHz

Počet SIM karet

Typ SIM karty

Smartphony používají tři typy SIM karet: miniSIM, microSIM a nanoSIM. Nejpoužívanější je microSIM.

Bezdrátové nabíjení Qi

Technologie umožňující bezdrátové nabíjení pomocí speciální nabíječky.

Rychlonabíjení

Bezdrátová připojení

WiFi standard

Max. snímková frekvence při max. rozlišení

Rozlišení předního fotoaparátu

Přední kamera slouží především k pořizování populárních selfie.

od: MPx
do: MPx

Hmotnost (g)

od: g
do: g

Barva

Výška

od: mm
do: mm

Šířka

od: mm
do: mm

Hloubka

od: mm
do: mm

Stupeň odolnosti

Vánoce

Třída zařízení

Zrušit všechny filtry
94 produktů
Zrušit všechny filtry

iPhone Mac Nový iPad Watch Audio - Video Příslušenství Smart Selection+ Oblíbené Porovnávač
Servis Výkupy Záruky Splátkový prodej Semináře Prodejny StudentiNový PodnikateléNový Kontakt Výdejní místa Doprava a balné Možnosti platby Slovník