Rezervuj si zboží na své oblíbené prodejně i telefonicky!

iOS 14

Nejnovější iOS 14 přináší řadu vylepšení, které jsou vidět na první pohled. Třeba zcela vylepšenou knihovnu aplikací na ploše, možnost přidání mnoha widgetů a kompaktní zobrazení telefonních i FaceTime hovorů. A to rozhodně není vše! Vylepšením prošly zprávy, nativní aplikace ale i zabezpečení soukromí. Celý systém je velmi intuitivní, rychlý a přehledný.

Nejnovější iOS 14 přináší řadu vylepšení, které jsou vidět na první pohled. Třeba zcela vylepšenou knihovnu aplikací na ploše, možnost přidání mnoha widgetů a kompaktní zobrazení telefonních i FaceTime hovorů. A to rozhodně není vše! Vylepšením prošly zprávy, nativní aplikace ale i zabezpečení soukromí. Celý systém je velmi intuitivní, rychlý a přehledný.

Úplně nový vzhled

iOS 13 přináší nový vzhled, který lze jen těžko přehlédnout. Mimo to nabízí zásadní aktualizace nejpoužívanějších aplikací, nové funkce na ochranu soukromí a vylepšení napříč celým systémem. .

Fotoaparát

Foťák iPhonu nyní nabízí možnost nastavení intenzity portrétního nasvícení, díky němuž je možné dosáhnout ještě dokonalejších snímků. Černobílé high-key světlo zase dodává fotkám v portrétním režimu krásný monochromatický efekt, aby vypadaly jako od profesionála.

Editace fotek a videa

Funkce pro úpravu fotek také prošly změnou. Nové editační funkce a filtry jemně doladí vaše fotky. Téměř každý nástroj a efekt, který používáte na fotky, se dá použít i na videa. Včetně otočení, oříznutí a automatického vylepšení.

Memoji a Zprávy

Zprávy přináší nové možnosti přizpůsobení Memoji, který nyní přináší mnoho nových kombinací účesů, pokrývek hlavy, make upu nebo piercingů. Z vašeho osobního Memoji se navíc automaticky vytvoří balíček nálepek, který je přístupný mezi ostatními emoji.

Připomínky

Aplikace připomínky prošla změnou, která z nich dělá ještě užitečnější nástroj pro denní plánování. Nyní můžete jednoduše pracovat s dynamickými seznamy, využívat inteligenci Siri a další. Pomocí nového panelu nástrojů přidáte do svých připomínek časy, data, místa, značky, fotky a skenované dokumenty.

Výkon

Systém iOS 13 je o dost rychlejší než jeho předchůdce. Face ID se odemyká až o třetinu rychleji, odezva aplikací je také mnohem rychlejší a při stahování zaberou méně místa. Aplikace pro rozšířenou realitu teď můžou umísťovat virtuální objekty před lidi nebo za ně, a vytvářet tak nové, působivější zážitky.

Zdraví

Zdraví je teď ještě osobnější a stará se o více aspektů než dřív. Všechny své zdravotní informace budete mít na dosah ruky. Nové funkce menstruačního kalendáře pomohou ženám udržovat si lepší přehled o svém cyklu i o celkovém zdraví.

Filtry a parametry

Cena:

od:
do:
Filtry a parametry
Displej
Fotoaparát
Výkon
Úložiště
Baterie
Připojení
Vzhled
Konstrukce

Velikost displeje

Velikost displeje určuje velikost úhlopříčky diagonálně protilehlých rohů v palcích (1 palec = 2,54 cm).

od: "
do: "

Typ displeje

Druhy displejů dělíme především dle technologie. Těmi nejpoužívanějšími jsou IPS a Amoled. Typ displeje definuje jeho kvalitu, pozorovací úhly, podání barev atd.

Rozlišení displeje

Vyšší rozlišení obvykle znamená ostřejší obraz. Relevantnější hodnota je však PPI, která počítá i s rozměrem displeje.

Jemnost displeje (PPI)

Jemnost displeje určuje počet pixelů na palec. Zjednodušeně ostrost displeje. Čím více PPI, tím ostřejší obraz.

od: PPI
do: PPI

Počet objektivů zadního fotoaparátu

Max. snímková frekvence při max. rozlišení

Udává počet snímků, jaké je schopné zařízení zaznamenat za sekundu. Výší hodnota znamená plynulejší video. Na druhou stranu se vyšším počtem snímků snižuje rozlišení videa.

Kvalita hlavního fotoaparátu dle DxOMark

DoXMark.com je nezávislý server známý komplexním hodnocením primárně digitálních fotoaparátů a fotoaparátů v telefonech. Výsledkem je skóre, u něhož platí: Čím vyšší číslo, tím lepší fotoaparát.

od: bodů
do: bodů

Rozlišení předního fotoaparátu

od: MPx
do: MPx

Velikost RAM (GB)

Operační paměť RAM slouží k dočasnému uložení zpracovávaných dat a programů/aplikací. Čím větší je, tím může přístroj pracovat rychleji.

Čipová sada

Čipová sada je celek vzájemně propojených čipů obsahující procesor, grafický čip a další.

Velikost uložiště (GB)

Udává velikost úložiště přístroje, do nějž se ukládají aplikace, fotky, hudba a další multimediální soubory. Často jej lze doplnit o paměťovou kartu.

Max. příkon bezdrátového nabíjení (W)

od: W
do: W

Kapacita baterie

Výdrž baterie ovlivňuje celá řada aspektů. Tím nejzásadnějším je její kapacita udávaní v mAh (miliampérhodinách).

od: mAh
do: mAh

WiFi standard

Verze Bluetooth

Barva

Výška

od: mm (V)
do: mm (V)

Šířka

od: mm (Š)
do: mm (Š)

Hloubka

od: mm (H)
do: mm (H)

Hmotnost (g)

od: g
do: g
Zrušit všechny filtry
35 produktů
Zrušit všechny filtry

iPhone Mac Nový iPad Watch Audio - Video Nový Příslušenství Smart Selection+ Oblíbené Porovnávač
Servis Výkupyi online Záruky Splátkový prodej Semináře Prodejny Studenti Podnikatelé Kontakt Výdejní místa Doprava a expedice Možnosti platby Slovník

Kliknutím na tlačítko odebírat
souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zeptejte
se nás

Mám dotaz