iOS 16

Nejnovější iOS 16 přináší celou řadu vylepšení, které jsou vidět na první pohled. Objev nové možnosti personalizace, vytvoř si hned několik zamčených obrazovek s widgety z často používaných aplikací a měň je lusknutím prstu dle aktuální potřeby. Užij si SharePlay a dílej seriály, filmy či poslouchej svou oblíbenou hudbu s kamarády přímo ve zprávách nebo během FaceTime hovoru. iPhone teď dokáže každému účastníka během FaceTime hovoru zaměřit a přizpůsobit jeho hlas, tak aby byl co nejčistější. Odděl subjekt od pozadí podržením prstu nebo jednoduše zkopíruj text umístěný na fotce, to je pokročilá inteligence, která ti vyrazí dech.

Úplně nový Režim soustředění

iOS 16 přináší nový Režim soustředění, který ti pomůže nastavit telefon a jeho notifikace přesně podle tvých potřeb. Mimo to nabízí zásadní aktualizace nejpoužívanějších aplikací, nové funkce na ochranu soukromí a vylepšení napříč celým systémem jako počasí, poznámky či zpřístupnění.

Přidej k tomu vylepšené rodinné sdílení, prohlížeč Safari, aplikaci Mail i ochranu soukromí a zabezpečení a používej svůj iPhone na maximum! To chceš.

Více Méně