Apple iPad

Nástupce doprodaného iPadu Air 2 se chlubí lepší hardwarovou výbavou než jeho předchůdce a je k dispozici ve dvou provedeních, s kapacitou paměti 32 a 128 GB. iPad s úhlopříčkou 9,7” využívá procesor A9 s 64bitovou architekturou, který poskytuje téměř dvojnásobný výkon než jeho předchůdce. iPad (2017) je k dispozici ve stříbrném, zlatém a vesmírně šedém provedení.

Baterie o kapacitě 8 827 mAh nabízí při běžném používání vysokou výdrž až 13 hodin na jediné nabití. Systém iOS 10 exceluje ve všech ohledech. Nabízí velmi intuitivní a plynulé rozhraní, kterému nečiní problém zvládnout i náročnější aplikace.

iPad (2017) nabízí 8Mpx fotoaparát a 1,2Mpx kameru FaceTime HD pro videohovory a pořizování selfies. Fotoaparát podporuje funkce Live Photos nebo Retina Flash pro co nejlepší výsledek. Tento iPad spojuje vysoký výkon s příznivou cenou a je skvělou volbou pro méně náročné uživatele.

Všechny kategorie
Filtry a parametry

Cena:

od:
do:

Štítky:

Doprodej
Filtry a parametry
Obecné
Výkon
Připojení
Vzhled
Kategorie produktu

Štítky:

Doprodej

Velikost uložiště (GB)

Udává velikost úložiště přístroje, do nějž se ukládají aplikace, fotky, hudba a další multimediální soubory. Často jej lze doplnit o paměťovou kartu.

od: GB
do: GB

Typ SIM karty

Smartphony používají tři typy SIM karet: miniSIM, microSIM a nanoSIM. Nejpoužívanější je microSIM.

Nejrychlejší datová síť

Nejrychlejší datová síť ukazuje jakou rychlostí a v jaké kvalitě se dané zařízení zvládne připojit k internetu.

Bezdrátová připojení

Wi-Fi je pro smartphony naprosto stěžejní technologií. Umožňuje připojení k internetu především v domácnosti nebo v práci.

GPS je geolokační systém pro určování polohy a následné navigaci v aplikacích s mapovými podklady.

Hmotnost (g)

od: g
do: g

Barva

Zrušit všechny filtry
8 produktů
Zrušit všechny filtry
iPhone Mac iPad Watch Audio - Video Příslušenství Oblíbené Porovnávač
Kontakt Prodejny Výdejní místa Servis iWant pro firmy Semináře Doprava Možnosti platby Splátkový prodej iWant záruky iWant výkupy Slovník