Apple iPad

Vylepšená verze iPadu nabídne výkonnější procesor a grafickou kartu, kterým nedělá problém zvládnout střih 4K videa nebo práci v rozšířené realitě. iPad (2018) je vybaven perem Apple Pencil, které posunuje jeho možnosti ještě dál. Tablet je uzpůsoben pro školy a studenty, nabídne balíček kancelářských aplikací a mnoho dalších je pro uživatele připraveno v App Storu.

Magické pero Apple Pencil

Díky podpoře Apple Pencil je iPad 2018 všestrannější než jakýkoli zápisník. Umožňuje zapisovat poznámky rukou jako se skutečným perem, kreslit jako vodovkami, vpisovat poznámky do dokumentů a ovládat množství aplikací nebo her.V aplikaci Poznámky na iOS 11 lze do dokumentu doplňovat psané poznámky nebo kresby tak snadno jako na skutečný papír. Good Notes zase převedou rukou psaný text na text dokumentu. Množství dalších aplikací, které využívají schopností Apple Pencil, najdete v App Storu.

Rozšířená realita

iPad (2018) disponuje super jemným Retina displejem o úhlopříčce 9,7", velkokapacitní baterií a je postaven na čipsetu A10 Fusion, který pohání též iPhone 7 a 7 Plus. Uživatelům přináší novinku v podobě rozšířené reality AR (Augmented reality), která dokáže doplnit digitální objekty či naprogramované akce do reálného světa. Rozšířenou realitu využívají některé aplikace a hry. Tak je například možné pozorovat souhvězdí na obloze nebo naplánovat rozvržení nábytku v místnosti. Při hraní her se pak realita prolíná s příběhem hry.

Všechny kategorie
Filtry a parametry

Cena:

od:
do:

Štítky:

Akce
Filtry a parametry
Obecné
Výkon
Připojení
Vzhled

Štítky:

Akce

Velikost uložiště (GB)

Udává velikost úložiště přístroje, do nějž se ukládají aplikace, fotky, hudba a další multimediální soubory. Často jej lze doplnit o paměťovou kartu.

od: GB
do: GB

Nejrychlejší datová síť

Nejrychlejší datová síť ukazuje jakou rychlostí a v jaké kvalitě se dané zařízení zvládne připojit k internetu.

Bezdrátová připojení

Wi-Fi je pro smartphony naprosto stěžejní technologií. Umožňuje připojení k internetu především v domácnosti nebo v práci.

GPS je geolokační systém pro určování polohy a následné navigaci v aplikacích s mapovými podklady.

Barva

Hmotnost (g)

od: g
do: g
Zrušit všechny filtry
12 produktů
Zrušit všechny filtry
iPhone Mac iPad Watch Audio - Video Příslušenství Oblíbené Porovnávač
Kontakt Prodejny Výdejní místa Servis iWant pro firmy Semináře Doprava Možnosti platby Splátkový prodej iWant záruky iWant výkupy Slovník