Apple iPad Air

Nová generace iPadu Air (2022) se připojuje k Apple zařízením, která jsou poháněna turbo rychlým čipem M1. Disponuje 10,9palcovým Liquid Retina displejem s vyspělými technologiemi, jako jsou True Tone, široký barevný rozsah P3 a antireflexní povrchová úprava. Přidej k tomu ultrarychlé připojení 5G a 12MP ultraširokou kameru s centrováním záběru a získáš zařízení stvořené pro tvůrčí práci i mobilní gaming.

Dopřej si až o 60 % rychlejší 8jádrové CPU a 2x rychlejší 8jádrové GPU oproti předchozí generaci. Nový iPad Air je připravený plnit všechny tvé úkoly, spouštět výkonné aplikace, graficky náročné hry a vytvářet 3D návrhy. I přesto ti díky úspornosti čipu M1 vydrží běžet na baterii celý den. A tím to zdaleka nekončí. 16járový Apple Neural Engine zrychluje úlohy strojového učení, díky kterému dokážeš upravovat fotky jedním kliknutím. A že fotky budou stát za to, ti zaručí technologie Smart HDR. Nahrávání videa v rozlišení 4K je zde samozřejmostí.

K ultrarychlému připojení 5G připočti Wi-Fi 6 pro snadné posílání souborů, streamování i online sledování filmů i seriálů. Neboj se ani připojení dalších zařízení pomocí USB-C, které má 2x rychlejší přenosovou rychlost než předchozí generace.

Více Méně