Apple iPad Pro 10,5"

iPad Pro s úhlopříčkou 10,5” nahradil 9,7” předchůdce. K dostání je ve třech konfiguracích, 64 GB, 256 GB a 512 GB. Baterie vás nenechá na holičkách až deset hodin. iPad Pro podporuje pero Apple Pencil, s nímž bude práce snazší a možnosti zábavy mnohem širší. Fotoaparát iSight a kamera FaceTime HD pořizují vysoce kvalitní videa a fotky. Ty si můžete prohlížet na displeji s velmi citlivým rozlišením.

Magické pero Apple Pencil

Díky podpoře Apple Pencil je iPad Pro všestrannější než jakýkoli zápisník. Umožňuje zapisovat poznámky rukou jako se skutečným perem, kreslit jako vodovkami, vpisovat poznámky do dokumentů a ovládat množství aplikací nebo her.V aplikaci Poznámky na iOS 11 lze do dokumentu doplňovat psané poznámky nebo kresby tak snadno jako na skutečný papír. Good Notes zase převedou rukou psaný text na text dokumentu. Množství dalších aplikací, které využívají schopností Apple Pencil, najdete v App Storu.

Smart Keyboard

iPad Pro podporuje připojení klávesnice Smart Keyboard, která posouvá práci s tabletem na úplně novou úroveň. Ve vteřině ze svého tabletu vytvoříte plnohodnotný notebook, na kterém je radost pracovat. Klávesnice se dá navíc nakonec složit jako obal na váš iPad. Smart Keyboard navíc nebudete muset nabíjet, pouze ji připojíte k tabletu a můžete psát. Tato technologie vznikla prošitím tenounkého listu nylonu jedinečným vodivým kovem, který umožňuje obousměrný tok energie a dat. Tento materiál je navíc dostatečně odolný, takže vydrží opakované skládání a rozkládání.

Všechny kategorie
Filtry a parametry

Cena:

od:
do:

Štítky:

Výprodej
Filtry a parametry
Obecné
Výkon
Připojení
Vzhled
Kategorie produktu

Štítky:

Výprodej

Velikost uložiště (GB)

Udává velikost úložiště přístroje, do nějž se ukládají aplikace, fotky, hudba a další multimediální soubory. Často jej lze doplnit o paměťovou kartu.

od: GB
do: GB

Připojení k internetu

Možnost připojení tabletu k internetu. Varianty: pouze Wi-Fi nebo Wi-fi + Cellular

Počet SIM karet

Typ SIM karty

Smartphony používají tři typy SIM karet: miniSIM, microSIM a nanoSIM. Nejpoužívanější je microSIM.

Nejrychlejší datová síť

Nejrychlejší datová síť ukazuje jakou rychlostí a v jaké kvalitě se dané zařízení zvládne připojit k internetu.

Bezdrátová připojení

GPS je geolokační systém pro určování polohy a následné navigaci v aplikacích s mapovými podklady.

Pásma LTE

Barva

Dle užití

Zrušit všechny filtry
13 produktů
Zrušit všechny filtry

iPhone Mac iPad Watch Audio - Video Příslušenství Selection+ ServisNové Oblíbené Porovnávač
Kontakt Prodejny Výdejní místa iWant pro firmy Semináře Doprava Možnosti platby Splátkový prodej iWant záruky iWant výkupy Slovník