Apple iPad Pro 12,9"

Oproti svým menším sourozencům nabídne iPad Pro 12,9” větší displej s vyšším rozlišením. Procesor A10X Fusion je ideální pro profesionální práci, střih 4K videa a náročné video prezentace. Nabízí podporu pera Apple Pencil, výdrž až 10 hodin a kvalitní fotoaparát s funkcí zpomaleného videa a optickou stabilizací.

Magické pero Apple Pencil

Díky podpoře Apple Pencil je iPad Pro všestrannější než jakýkoli zápisník. Umožňuje zapisovat poznámky rukou jako se skutečným perem, kreslit jako vodovkami, vpisovat poznámky do dokumentů a ovládat množství aplikací nebo her.V aplikaci Poznámky na iOS 11 lze do dokumentu doplňovat psané poznámky nebo kresby tak snadno jako na skutečný papír. Good Notes zase převedou rukou psaný text na text dokumentu. Množství dalších aplikací, které využívají schopností Apple Pencil, najdete v App Storu.

Smart Keyboard

iPad Pro podporuje připojení klávesnice Smart Keyboard, která posouvá práci s tabletem na úplně novou úroveň. Ve vteřině ze svého tabletu vytvoříte plnohodnotný notebook, na kterém je radost pracovat. Klávesnice se dá navíc nakonec složit jako obal na váš iPad. Smart Keyboard navíc nebudete muset nabíjet, pouze ji připojíte k tabletu a můžete psát. Tato technologie vznikla prošitím tenounkého listu nylonu jedinečným vodivým kovem, který umožňuje obousměrný tok energie a dat. Tento materiál je navíc dostatečně odolný, takže vydrží opakované skládání a rozkládání.

Všechny kategorie
Filtry a parametry

Cena:

od:
do:

Štítky:

Výprodej
Filtry a parametry
Obecné
Připojení
Vzhled
Kategorie produktu

Štítky:

Výprodej

Počet SIM karet

Typ SIM karty

Smartphony používají tři typy SIM karet: miniSIM, microSIM a nanoSIM. Nejpoužívanější je microSIM.

Nejrychlejší datová síť

Nejrychlejší datová síť ukazuje jakou rychlostí a v jaké kvalitě se dané zařízení zvládne připojit k internetu.

Bezdrátová připojení

GPS je geolokační systém pro určování polohy a následné navigaci v aplikacích s mapovými podklady.

Pásma LTE

Barva

Hmotnost (g)

od: g
do: g

Dle užití

Zrušit všechny filtry
2 produkty
Zrušit všechny filtry
iPhone Mac iPad Watch Audio - Video Příslušenství Oblíbené Porovnávač
Kontakt Prodejny Výdejní místa Servis iWant pro firmy Semináře Doprava Možnosti platby Splátkový prodej iWant záruky iWant výkupy Slovník