Apple iPhone 15 Pro

iPhone 15 Pro se rychle stal vlajkovým telefonem, který společnost Apple vytvořila. Nabízí špičkový výkon, který zaujme i ty nejnáročnější uživatele, titanové provedení s odolnou konstrukcí, báječný fotoaparát a spoustu dalších novinek. Zajímá tě, kterými novinkami iPhone 15 Pro disponuje? Pokračuj ve čtení.

Čím se pyšní model iPhone 15 Pro?

  • Naprosto dokonalý výkon
Nový čipset Apple A17 Pro je o dost efektivnější než jiné čipy. iPhone 15 Pro nabízí také pokročilou grafiku, přičemž GPU je o 20 % výkonnější a kromě toho zvládne i náročné techniky, jako je například ray tracing. Je tak skvělým parťákem pro mobilní hráče nebo všechny, kteří se zabývají střihem videa.

  • Baterie, která předčí tvá očekávání
iPhone 15 Pro nabízí spoustu nových funkcí, a přesto, že telefon jede na všechny obrátky, vydrží ti klidně celý den, a to až neuvěřitelných 23 hodin.

  • Odolná konstrukce z titanu
Velkou novinkou Pro modelů je nejen jeho vzhled, ale především konstrukce z leteckého titanu. Díky tomuto kovu je iPhone 15 Pro nejlehčím a nejpevnějším modelem, který Apple doposud vyrobil. Z této slitiny se totiž staví i vesmírné lodě.

  • Profesionální fotosoustava
Apple iPhone 15 Pro má vylepšený fotoaparát s možností volby různých fotografických režimů a ohniskových vzdáleností. Hlavní 48Mpx fotoaparát umožňuje přepínat mezi třemi ohniskovými vzdálenostmi a teleobjektiv má trojnásobné optické přiblížení.

  • Připravit a Akce - nové tlačítko přizpůsobení
Tlačítko Akce nyní umožňuje rychlý přístup k různým funkcím, jako je fotoaparát, svítilna nebo diktafon. Záleží jen na tobě, jak si ho nastavíš.

  • Připoj cokoliv s USB-C
Podobně jako u základních modelů iPhone 15 je tento model vylepšen o USB-C konektor, díky kterému nemusíš nosit několik kabelů, ale vystačíš si s jedním i pro ostatní Apple produkty.

Na přírodě Applu záleží

Všechny nové modely iPhone 15 byly navrženy tak, aby neškodily přírodě. Jejich cílem je především omezit uhlíkovou stopu. A proto nové iPhony obsahují větší podíl recyklovaných materiálů jako třeba 100% recyklovaný kobalt v baterii, fólii ze 100% recyklované mědi a obalové materiály ze 100% recyklovaných zdrojů. Apple má v plánu přetvořit všechny své produkty tak, aby byly do roku 2023 uhlíkově neutrální.

Více Méně