Apple iPhone 15 Pro Max

iPhone 15 Pro Max je vlajkovou lodí od společnosti Apple. Přináší spoustu inovací a díky svému špičkovému výkonu, titanové konstrukci s odolným provedením, vynikajícímu fotoaparátu a mnoha dalším funkcím se jedná o jeden z nepropracovanějších telefonů, které kdy Apple vyrobil. Chceš se o telefonu dozvědět více? Tak pojďme na to.

Které novinky nabízí iPhone 15 Pro Max?

  • Perfektní výkon pro všechny
S novým čipsetem Apple A17 Pro je iPhone 15 Pro Max mimořádně efektivní. iPhone 15 Pro má pokročilou grafiku s GPU, která je o 20 % výkonnější, včetně podpory náročných technik jako je ray tracing.To z něj činí ideálního parťáka pro mobilní hráče a ty, kteří se věnují střihu videa.

  • Baterie, která s tebou udrží krok
Navzdory bohaté funkcionalitě zůstává iPhone 15 Pro spolehlivým společníkem po celý den a nabízí až neuvěřitelných 29 hodin výdrže.

  • S titanem do vesmíru a ještě dál
Jedním z výrazných prvků Pro modelů je konstrukce z leteckého titanu. Díky tomuto kovu je iPhone 15 Pro nejen nejlehčím, ale také nejpevnějším modelem, který Apple dosud představil. Z titanu jsou totiž stvořeny také vesmírné lodě.

  • Profesionální fotoaparát pro úchvatné snímky
Vylepšený fotoaparát iPhone 15 Pro umožňuje volbu různých fotografických režimů a ohniskových vzdáleností. Hlavní 48Mpx snímač umožňuje přepínání mezi třemi ohniskovými vzdálenostmi a teleobjektiv disponuje pětinásobným optickým přiblížením.

  • Přizpůsob si svůj iPhone 15 Pro Max
Tlačítko Akce nyní umožňuje rychlý přístup k různým funkcím, jako je fotoaparát, svítilna nebo diktafon. Jeho nastavení je plně ve tvé režii.

  • Připoj a nabij s USB-C
Stejně jako základní modely iPhone 15, i Pro verze je vybavena USB-C konektorem, což umožňuje jednoduché připojení a nabíjení různých Apple produktů za pomoci pouze jediného kabelu.

Na přírodě Applu záleží

Všechny nové modely iPhone 15 byly navrženy tak, aby neškodily přírodě. Jejich cílem je především omezit uhlíkovou stopu. A proto nové iPhony obsahují větší podíl recyklovaných materiálů jako třeba 100% recyklovaný kobalt v baterii, fólii ze 100% recyklované mědi a obalové materiály ze 100% recyklovaných zdrojů. Apple má v plánu přetvořit všechny své produkty tak, aby byly do roku 2023 uhlíkově neutrální.

Více Méně