Zpátky do školy. A stylově. Slevy na Macy, iPady a Beats. Vybírejte zde

Apple iPhone 6S Plus

Větší sourozenec iPhonu 6s disponuje Retina displejem o úhlopříčce 5,5”. Fotoaparáty telefonu mají stejné parametry jako iPhone 6s, zadní má 12 Mpx, přední pak 5 Mpx. Oproti svému menšímu dvojčeti je ale iPhone 6s Plus vybaven navíc optickou stabilizací obrazu pro ještě kvalitnější snímky a videa.

iPhone 6s Plus též přináší funkci 3D Touch, která rozpozná míru přítlaku na displej a podle toho určí, co se má s telefonem stát. S tím souvisí funkce Peek and Pop a Taptic Engine, který poskytuje zpětnou vazbu při dotyku displeje. iPhone 6s Plus pohání čip A9 s 64bitovou architekturou a disponuje vysokou výdrží baterie, na jedno nabití vydrží více než jeden den i při plnohodnotném používání.

Všechny kategorie
Filtry a parametry

Cena:

od:
do:

Štítky:

Výprodej
Filtry a parametry
Obecné
Výkon
Vzhled

Štítky:

Výprodej

Velikost uložiště (GB)

Udává velikost úložiště přístroje, do nějž se ukládají aplikace, fotky, hudba a další multimediální soubory. Často jej lze doplnit o paměťovou kartu.

Max. frekvence procesoru (GHz)

Frekvence procesoru udává počet instrukcí, které procesor vydá za jednu sekundu. Čím vyšší je frekvence, tím větší je výkon procesoru.

od: GHz
do: GHz

Barva

Zrušit všechny filtry
5 produktů
Zrušit všechny filtry
iPhone Nový Mac iPad Nový Watch Nový Audio - Video Příslušenství Smart Selection+ Oblíbené Porovnávač
Servis Výkupy Záruky Splátkový prodej Semináře Prodejny PodnikateléNový Kontakt Výdejní místa Doprava a balné Možnosti platby Slovník