Apple iPhone SE (2022)

Představujeme ti 3. generaci telefonů iPhone SE. Nenech se zmást povědomým tělem, protože to, co se skrývá uvnitř, ti vyrazí dech.

Nový iPhone SE (2022) se může pochlubit stejným supervýkonným čipem A15 Bionic, který pohání i iPhone 13. A to není zdaleka vše, co mají společné. Připrav se na rychlost připojení, kterou jsi u této modelové řady doposud nezažil. Chytré 5G připojení posune tvoji konektivitu do úplně nových sfér. A když k tomu všemu připočteš Smart HDR 4, které při fotografování dokáže doladit k dokonalosti až 4 lidi ve scéně, bude tě zajímat už jen cena, která je mnohem působivější, než sis dokázal představit.

A jak si iPhone SE 3. generace vede v porovnání se svým předchůdcem? Čip A15 Bionic dosahuje až 1,2x rychlejší grafiky, užiješ si až o 2 hodiny delší přehrávání videa a zepředu i zezadu ho chrání to nejpevnější sklo, které Apple nabízí. iPhone SE (2022) je dostupný ve třech barevných variantách, hvězdně bílé, temně inkoustové a již tradiční (PRUDUCT) RED.

Kompaktní rozměry, 4,7" Retina HD displej, procesor A15 Bionic, Touch ID čtečka otisků prstů, Smart HDR 4, Deep Fusion, 4K video, portrétní režim, Haptic Touch a 5G připojení.

Více Méně