Apple iPhone X

iPhone X přináší do Applu trend odstraňování rámečků. OLED displej iPhonu zabírá celou přední část telefonu a jde tak o historicky první iPhone bez domovského tlačítka. Jeho funkci zastupuje množství gest. Další revolucí je nahrazení dotykového odemykání Touch ID novější technologií Face ID, která k odemykání využívá sken obličeje.

Stejně jako předchozí generace podporuje iPhone X bezdrátové nabíjení pomocí standardu Qi a také rychlonabíjení. iPhone X je vodě a prachu odolný podle certifikace IP67, je vybaven stereo reproduktory a Bluetooth 5.0. Telefon disponuje 12Mpx duálním fotoaparátem s čočkami se světelností f/1,8 a f/2,4 se stabilizací obrazu a přední kamerou s rozlišením 7 Mpx. iPhone X umožňuje natáčet 4K video při 60 fps či vytvářet nejrůznější režimy portrétových fotografií.

Všechny kategorie
Filtry a parametry

Cena:

od:
do:

Štítky:

Akce
Filtry a parametry
Obecné
Výkon
Vzhled

Štítky:

Akce

Velikost uložiště (GB)

Udává velikost úložiště přístroje, do nějž se ukládají aplikace, fotky, hudba a další multimediální soubory. Často jej lze doplnit o paměťovou kartu.

od: GB
do: GB

Barva

Zrušit všechny filtry
4 produkty
Zrušit všechny filtry
iPhone Mac iPad Watch Audio - Video Příslušenství Selection+ Nový Oblíbené Porovnávač
Kontakt Prodejny Výdejní místa Servis iWant pro firmy Semináře Doprava Možnosti platby Splátkový prodej iWant záruky iWant výkupy Slovník