Apple iPhone XR

iPhone XR přináší zcela nový formát iPhonu. Smartphone v šesti výrazných barvách je určen všem náročným uživatelům, kteří hledají hravost a přitom eleganci.

Jak nový iPhone získat?

1. Hlídací pes – Nové produkty jsou již vystaveny na našich stránkách. Vyberte si ten pravý a nechte si hlídat jeho dostupnost. Pokud nám na sebe zanecháte kontakt v podobě e-mailu, budeme vás informovat hned, jak bude možné zboží rezervovat.

2. Rezervace – Přišel vám od nás e-mail o možnosti rezervace? Neváhejte a zarezervujte si vybraný produkt v rámci oficiálních předobjednávek, ať vám neuteče!

3. Distribuce – Zákazníci s právoplatnou rezervací mají přednostní právo na distribuci zboží. Jakmile bude vaše zařízení připraveno k odeslání, informujeme vás a požádáme o potvrzení oficiální objednávky. Pak už se jen můžete těšit ze svého nového iPhonu nebo Apple Watch.

Všechny kategorie
Filtry a parametry

Cena:

od:
do:
Filtry a parametry
Výkon
Vzhled

Velikost uložiště (GB)

Udává velikost úložiště přístroje, do nějž se ukládají aplikace, fotky, hudba a další multimediální soubory. Často jej lze doplnit o paměťovou kartu.

od: GB
do: GB

Barva

Zrušit všechny filtry
18 produktů
Zrušit všechny filtry

iPhone Mac iPad Watch Audio - Video Příslušenství Oblíbené Porovnávač
Kontakt Prodejny Výdejní místa Servis iWant pro firmy Semináře Doprava Možnosti platby Splátkový prodej iWant záruky iWant výkupy Slovník