Apple iPod

iPod Touch je přehrávač, který však neslouží jen k poslechu hudby, je možné s ním také pořizovat kvalitní fotografie nebo hrát hry. Nabízí 4" Retina displej, na kterém je vše ostré, realistické a živé. Ať už koukáte na fotky, přehráváte videa nebo hrajete hry. Nabídneme vám jej v konfiguraci paměti 32 GB nebo 128 GB a to až v pěti barevných provedeních. Díky iTunes budete mít svoji knihovnu vždy při sobě, ať už hudbu přehráváte na mobilu nebo na iPodu.

Díky čipu A10 Fusion nabízí iPod také úžasné herní zážitky. Díky tomuto čipu je výkon iPodu dvakrát větší a grafika dokonce třikrát výkonnější, než u předchozí genetrace. Hraní je plynulejší, probíhá bez sekání, vidíte více detailů a scéna působí realističtěji. iPod navíc zvládá i hry s rozšířenou realitou.

Prostředí iOS na iPodu touch vám připomene iPhone. Všechny aplikace, které máte rádi, jsou k dispozici i na iPodu. Snadno v něm můžete kreativně a zábavně komunikovat s kamarády přes aplikace FaceTime nebo Zprávy, a další aplikace jsou k dispozici v App Storu.

Více Méně