Zpátky do školy. A stylově. Slevy na Macy, iPady a Beats. Vybírejte zde

Apple Macbook

Apple MacBook má 12palcový Retina displej s LED podsvícením, čtyřjádrový procesor a SSD úložiště s kapacitou až 512 GB. Mimo to nabízí vysokou kapacitu baterie, která umožňuje pracovat na něm až 10 hodin v kuse bez nutnosti nabití.

Jde o jeden z nejtenčích a nejlehčích notebooků. Všechny součásti MacBooku jsou zkonstruovány tak, aby do sebe přesně zapadaly. Terasovitá baterie zabírá ještě více místa a poskytuje tak dostatečnou kapacitu na vše, co se rozhodnete dělat. Díky procesoru Intel Core sedmé generace je ještě rychlejší a výkonnější. Úsporný procesor se nezahřívá a počítač tak nepotřebuje žádný větráček.

MacBook přináší širokou plnohodnotnou klávesnici, která vás nebude omezovat při práci. Každá klávesa je navržena tak, aby perfektně zapadala do funkčnosti celku. Trackpad je vybaven funkcí Force Touch, která rozpozná sílu přitlačení i nejrůznější gesta.

Díky jednoduché konektivitě přes Lightning lze k MacBooku pohodlně připojit všechna možná zařízení včetně displeje, adaptéru, úložiště či dalšího zařízení.

Všechny kategorie
Filtry a parametry

Cena:

od:
do:

Štítky:

Back to school
Akce
Filtry a parametry
Obecné
Výkon
Vzhled

Štítky:

Back to school
Akce

Velikost uložiště (GB)

Udává velikost úložiště přístroje, do nějž se ukládají aplikace, fotky, hudba a další multimediální soubory. Často jej lze doplnit o paměťovou kartu.

Typ procesoru

Druh procesoru určuje výpočetní výkon celého počítače.

Typ procesoru

Max. frekvence procesoru (GHz)

Frekvence procesoru udává počet instrukcí, které procesor vydá za jednu sekundu. Čím vyšší je frekvence, tím větší je výkon procesoru.

od: GHz
do: GHz

Barva

Zrušit všechny filtry
5 produktů
Zrušit všechny filtry
iPhone Nový Mac iPad Nový Watch Nový Audio - Video Příslušenství Smart Selection+ Oblíbené Porovnávač
Servis Výkupy Záruky Splátkový prodej Semináře Prodejny PodnikateléNový Kontakt Výdejní místa Doprava a balné Možnosti platby Slovník