Apple Macbook

Apple MacBook má 12palcový Retina displej s LED podsvícením, čtyřjádrový procesor a SSD úložiště s kapacitou až 512 GB. Mimo to nabízí vysokou kapacitu baterie, která umožňuje pracovat na něm až 10 hodin v kuse bez nutnosti nabití.

Jde o jeden z nejtenčích a nejlehčích notebooků. Všechny součásti MacBooku jsou zkonstruovány tak, aby do sebe přesně zapadaly. Terasovitá baterie zabírá ještě více místa a poskytuje tak dostatečnou kapacitu na vše, co se rozhodnete dělat. Díky procesoru Intel Core sedmé generace je ještě rychlejší a výkonnější. Úsporný procesor se nezahřívá a počítač tak nepotřebuje žádný větráček.

MacBook přináší širokou plnohodnotnou klávesnici, která vás nebude omezovat při práci. Každá klávesa je navržena tak, aby perfektně zapadala do funkčnosti celku. Trackpad je vybaven funkcí Force Touch, která rozpozná sílu přitlačení i nejrůznější gesta.

Díky jednoduché konektivitě přes Lightning lze k MacBooku pohodlně připojit všechna možná zařízení včetně displeje, adaptéru, úložiště či dalšího zařízení.

Filtry a parametry

Cena:

od:
do:

Štítky:

Akce
Výprodej
Filtry a parametry
Obecné
Výkon
Multimedia
Vzhled

Štítky:

Akce
Výprodej

Velikost uložiště (GB)

Udává velikost úložiště přístroje, do nějž se ukládají aplikace, fotky, hudba a další multimediální soubory. Často jej lze doplnit o paměťovou kartu.

od: GB
do: GB

Velikost RAM (GB)

Operační paměť RAM slouží k dočasnému uložení zpracovávaných dat a programů/aplikací. Čím větší je, tím může přístroj pracovat rychleji.

od: GB
do: GB

Typ procesoru

Druh procesoru určuje výpočetní výkon celého počítače.

Typ procesoru

Max. frekvence procesoru (GHz)

Frekvence procesoru udává počet instrukcí, které procesor vydá za jednu sekundu. Čím vyšší je frekvence, tím větší je výkon procesoru.

od: GHz
do: GHz

Jazyk klávesnice

Barva

Zrušit všechny filtry
22 produktů
Zrušit všechny filtry

iPhone Mac iPad Watch Audio - Video Příslušenství Selection+ Nový Oblíbené Porovnávač
Kontakt Prodejny Výdejní místa Servis iWant pro firmy Semináře Doprava Možnosti platby Splátkový prodej iWant záruky iWant výkupy Slovník