macOS

Nejoblíbenější operační systém na světě je ještě vyspělejší než kdy jindy. Zdokonalený design, prohlížeč Safari s dosud největší aktualizací, propracovanější Mapy, Zprávy s novými funkcemi a ochranou soukromí, která je ještě větší než kdy dřív.

Nový zážitek

Maximálně rychlé a plynulé animace, čisté a přehledné aplikace, ve kterých vynikne to, co je opravdu důležité. Inovovaný design umožňuje ještě lepší přístup k aplikacím a jejich ikony k sobě perfektně ladí.

Ovládací centrum

Přepracované Ovládací centrum navržené pro Mac se ti okamžitě dostane pod kůži. Nastavení Wi-Fi, Bluetooth, hudby, tmavého režimu je prostě boží.

Oznamovací centrum

Widgety, nový design, seskupování aplikací v Oznamovacím centru je přehlednější a můžeš si jej zcela přizpůsobit pro své potřeby.

Safari v novém kabátku. Lepší v každém ohledu

Safari je to pravé pro tvoje Apple zařízení. Jeho dosud největší update přináší zcela nové možnosti přizpůsobení a povyšuje zážitek a výkon ruku v ruce s jeho šetrností k baterii na zcela novou úroveň. A nezapomeňte na vysokou ochranu soukromí. Zmeň si úvodní stránku, přizpůsob si Panel nástrojů, nech si posílat zprávy o svém soukromí. Tohle je Safari.

Zprávy na macOS. Odteď a napořád

Zprávy ti umožní komunikovat ve skupinách, posílat okamžité reakce na zprávy jiných a odpovídat přímo na konkrétní zprávy s citací. Máš svoji oblibenou konverzaci? Tak si ji připni a měj ji na pořád po ruce. Vše se ti navíc synchronizuje s iPhonem iPadem.

Více Méně