iWant Apple Premium Reseller

zavřít okno

Bang & Olufsen

Skvělé na poslech,
krásné na pohled.

Tradice

Společnost Bang & Olufsen se věnuje výrobě prémiových multimediálních systémů již více než 90 let. Byla založena v roce 1925 v dánském městě Struer. Společnost Bang & Olufsen založila dvojice Peter Bang a Svend Olufsen, kteří již v začátcích nastavili standard hodnot, které společnost ctí do dnešních dnů.

Výjimečnost

Produkty značky Bang & Olufsen v sobě snoubí prémiová technická řešení spolu s krásným designem, který umocňují luxusní materiály použité na povrchovou úpravu. Každý produkt je designovým skvostem, který může být vkusným doplňkem interiéru či v případě sluchátek krásným doplňkěm vašeho oblečení. Veškeré výrobky jsou vyrobeny v souladu s ekologickými standarndy na území Dánska a České republiky. Bang & Olufsen při výrobě používají výhradně hodnotné materiály jako jsou kraví kůže, hliník a dřevo.

BeoPlay A1

bezdrátový reproduktor

6 795 Kč Otevřít

BeoPlay Beolit 15

bezdrátový reproduktor

13 595 Kč Otevřít

BeoPlay H8

bezdrátová sluchátka

13 595 Kč Otevřít

Produkty

V nabídce iWant naleznete především produkty z řady BeoPlay. Tato série je specializována na komunikaci se smartphony a tablety. Je tak prémiovým lifestylovým příslušenstvím, od něhož můžete čekat jen to nejlepší. Celá tato série získala několik ocenění Red Dot Award za design.

Sluchátka

Sluchátka z řady BeoPlay jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pravé kůže, která nejenže skvěle vypadá, ale přidá i na pohodlnosti nošení. Z náhlavních sluchátek vás zaručeně nebudou tlačit uši, v případě peckových sluchátek se nemusíte bát, že by nepadly tvaru vašeho ucha. Ergonomicky jsou dotaženy k dokonalosti. Co se reprodukce zvuku týče, představte si to nejlepší. Skvělé vyvážení basů, výšek i středů na takřka studiové úrovni je u značky Bang & Olufsen naprostou samozřejmostí.

Malé reproduktory

Ať už se vydáte kamkoliv, vždy si s sebou můžete vzít svoji oblíbenou hudbu. Oblíbenou hudbu reprodukovanou v té nejlepší možné kvalitě zabalené v úchvatném designu. Povrchová úprava odráží představu značky o kvalitě bez kompromisu. Kov, hliník a kožené pásky.

Velké reproduktory

Velké reproduktory jsou doménou značky Bang & Olufsen. Krom bezkonkurenčního zvukového projevu nabídnou velké stojací reproduktory designové provedení, které z nich dělá vkusný doplněk do interiéru. Dominujícími materiály v této řadě produktů jsou dřevo a kov.

5 věcí, které jste možná nevěděli

1. Bang & Olufsen je na trhu již 91 let

2. Produkty Bang & Olufsen se vyrábí i v České republice

3. Na produktech naleznete výhradně pravou hovězí useň

4. Značka byla několikrát ověnčena cenou Red Dot Award

5. Sluchátka BeoPlay Form si nesou stejný design již od roku 1983

Zobrazit všechny produkty Bang & Olufsen

To nejlepší pro Apple

Zůstaňte s námi

Kontaktní údaje

841 400 841 226 201 606 724 800 800

Fakturační údaje

iWant Apple Premium Reseller
Smarty CZ a.s.
Zápis v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 17937
sídlo: Politických vězňů 21, 110 00 Praha 1
IČ: 24228991, DIČ: CZ24228991

Copyright © 2014 Smarty.cz. Všechna práva vyhrazena.