Novinky na iWant

Letošní konference Apple WWDC 2018 přinesla do světa Apple opět pěknou řádku novinek. Od tohoto okamžiku se mohou zákazníci těšit ze tří nových iPhonů a inovovaného modelu Apple Watch Series 4. Všechna zařízení dokonale zapadají do rodiny Apple produktů, přestože přináší svou vlastní invenci.

A jak u nás novinky získáte?

1. Hlídací pes – Nové produkty jsou již vystaveny na našich stránkách. Vyberte si ten pravý a nechte si hlídat jeho dostupnost. Pokud nám na sebe zanecháte kontakt v podobě e-mailu, budeme vás informovat hned, jak bude možné zboží rezervovat.

2. Rezervace – Přišel vám od nás e-mail o možnosti rezervace? Neváhejte a zarezervujte si vybraný produkt v rámci oficiálních předobjednávek, ať vám neuteče!

3. Distribuce – Zákazníci s právoplatnou rezervací mají přednostní právo na distribuci zboží. Jakmile bude vaše zařízení připraveno k odeslání, informujeme vás a požádáme o potvrzení oficiální objednávky. Pak už se jen můžete těšit ze svého nového iPhonu nebo Apple Watch.

Všechny kategorie
Filtry a parametry

Cena:

od:
do:

Štítky:

Akce
Filtry a parametry
Obecné

Štítky:

Akce
Zrušit všechny filtry
84 produktů
Zrušit všechny filtry

iPhone Mac iPad Watch Audio - Video Příslušenství Oblíbené Porovnávač
Kontakt Prodejny Výdejní místa Servis iWant pro firmy Semináře Doprava Možnosti platby Splátkový prodej iWant záruky iWant výkupy Slovník