SmartHealth

Existuje mnoho důvodů, proč investovat do svého zdraví. Dobré zdraví ti umožňuje žít plnohodnotný a aktivní život. Můžeš si užívat koníčky, trávit čas s rodinou a přáteli, cestovat. Naopak, když se necítíš dobře, těžko si cokoli užiješ. Investuj do prevence a předcházej chronickým nemocem. Zdraví životní styl se odráží i na psychické pohodě, vzhledu i vlivu na okolí.

Trpíš alergií, astmatem, dýchacími potížemi?

Vyber si čističku vzduchu a dbej na kvalitu ovzduší u sebe doma. Čističky čistí vzduch od nečistot (prachu, pylu, alergenů, bakterií, virů, plísní, .,.). Zároveň zlepšují kvalitu spánku, snižují únavu, podporují imunitu a neutralizují pachy.

Bojuješ s pitným režimem?

Zkus chytrý hrnek, nebo chytrou lahev. I pitný režim může být zábava. S chytrým hrnkem odpadá starost, zda si svou kávu či čaj stihneš vypít teplý. Chytrá lahev tě zase upozorní, že je čas se napít.

Chceš si hlídat váhu a zajímají tě další tělesné faktory?

Vyber si chytrou váhu, ta bude odesílat údaje do tvé mobilní aplikace. Sleduj tak podíl tuku, svaloviny a vody v těle, poměr kostní hmoty, viscerální tuk, BMI, biologický věk atd.

Čisté zuby jako z ordinace dentální hygienistky?

Není problém s chytrými kartáčky Oral-B nebo Tesla Smart Sonic. V nabídce máme i ústní sprchy Tesla Flosser.

Co dalšího najdeš v této kategorii?

Tlakoměry, teploměry, dětské chůvičky, monitory dechu pro miminko (Owlet Smart Sock), sterilizátory, masážní přístroje, brýle proti modrému světlu, čistící roztoky a mnoho dalšího.

Více Méně