WatchOS 6

Nové trendy aktivity, sledování menstruačního cyklu, vylepšení pro zdravý sluch. App Store je k dispozici na zápěstí. S watchOS 6 získáte ještě více možností cvičení a sledování vašeho zdraví.

Nové trendy aktivity, sledování menstruačního cyklu, vylepšení pro zdravý sluch. App Store je k dispozici na zápěstí. S watchOS 6 získáte ještě více možností cvičení a sledování vašeho zdraví.

Ciferníky

Nové ciferníky jsou nejen krásné, ale hlavně užitečné. Pouhý pohled na ně vám sdělí hromadu informací, poklepání vás pak pustí ještě dál. Podívejte se na počasí, poklepáním si nahrajte hlasovou poznámku nebo pokračujte v poslechu hudby. Všechny ciferníky teď navíc umí nahlas sdělit čas a Taptic Engine jej může v tichosti vyklepat na zápěstí.

App Store na vašem zápěstí

App Store je konečně dostupný i z hodinek. Vybrat si můžete z desítek tisíc aplikací, které znáte z iPhonu, a ihned je stáhnout. Ať už jde o fitness appky, bankovnictví nebo hudbu, všechny získáte několika poklepáním.

Trendy aktivity

Hodinky zachycují daleko víc ukazatelů než pouze ukazatele pohybu, cvičení a stání v průběhu dne. Na svém zápěstí najdete od tempa chůze přes vystoupaná patra až po VO2 max. Nové Trendy aktivity navíc znázorňují, jestli nějaký ukazatel postupem času stoupá, nebo klesá.

Sledování cyklu

Přehled o menstruačním cyklu pomůže každé ženě získat lepší představu o celkovém zdravotním stavu. Kromě možnosti predikce každého cyklu, sledování nepravidelností a obtíží jsou data v aplikaci užitečná při plánování těhotenství a pravidelných návštěvách lékaře.

Zdravý sluch

Apple Watch se starají o zdraví po všech stránkách. Pokud hluk ve vašem okolí stoupne tak, že by hrozilo poškození sluchu, hodinky vás na to prostřednictvím nové aplikace příhodně nazvané Hluk ihned upozorní.

Ještě více soukromí

Apple Watch dokáží střežit ohromné množství vašich soukromých informací a zobrazit je ve chvíli, kdy je nejvíc potřebujete. Přesto jsou stále jako nedobytná pevnost a všechny informace drží pod zámkem díky šifrování na iCloudu.

Filtry a parametry

Cena:

od:
do:
Filtry a parametry
Displej
Výkon
Připojení
Vzhled

Velikost displeje

Velikost displeje určuje velikost úhlopříčky diagonálně protilehlých rohů v palcích (1 palec = 2,54 cm).

od: "
do: "

Typ displeje

Druhy displejů dělíme především dle technologie. Těmi nejpoužívanějšími jsou IPS a Amoled. Typ displeje definuje jeho kvalitu, pozorovací úhly, podání barev atd.

Rozlišení displeje

Rozlišení displeje udává poměr počtu pixelů, které leží v osách X a Y. Tedy ve sloupcích a řádcích.

Jemnost displeje (PPI)

Jemnost displeje určuje počet pixelů na palec.

od: PPI
do: PPI

Velikost uložiště (GB)

Udává velikost úložiště přístroje, do nějž se ukládají aplikace, fotky, hudba a další multimediální soubory. Často jej lze doplnit o paměťovou kartu.

Typ procesoru

Druh procesoru určuje výpočetní výkon celého počítače.

Senzory

Čipová sada

Čipová sada je celek vzájemně propojených čipů obsahující procesor, grafický čip a další.

Bezdrátová připojení

Verze Bluetooth

Barva řemínku

Hmotnost (g)

od: g
do: g

Barva

Výška

od: mm (V)
do: mm (V)

Šířka

od: mm (Š)
do: mm (Š)

Hloubka

od: mm (H)
do: mm (H)
Zrušit všechny filtry
16 produktů
Zrušit všechny filtry

iPhone Nový Mac Nový iPad Nový Watch Audio - Video Příslušenství Smart Selection+ Oblíbené Porovnávač
Servis Výkupyi online Záruky Splátkový prodej Semináře Prodejny Studenti Podnikatelé Kontakt Výdejní místa Doprava a balné Možnosti platby Slovník

Zeptejte
se nás

Mám dotaz