watchOS

Zcela nové ciferníky, které přesně odrází osobitý styl každého z vás. Pokud rádi plníte každý den kroužky aktivity, potěší vás nová cvičení v aplikaci Kondice. Nový systém přináší spoustu aplikací pro zdraví, například novou aplikace Spánek, Mytí rukou nebo Zdravý sluch.

Ciferníky

Nové ciferníky jsou nejen krásné, ale hlavně užitečné. Pouhý pohled na ně vám sdělí hromadu informací, poklepání vás pak pustí ještě dál. Podívejte se na počasí, poklepáním si nahrajte hlasovou poznámku nebo pokračujte v poslechu hudby. Všechny ciferníky teď navíc umí nahlas sdělit čas a Taptic Engine jej může v tichosti vyklepat na zápěstí.

App Store na vašem zápěstí

App Store je konečně dostupný i z hodinek. Vybrat si můžete z desítek tisíc aplikací, které znáte z iPhonu, a ihned je stáhnout. Ať už jde o fitness appky, bankovnictví nebo hudbu, všechny získáte několika poklepáním.

Trendy aktivity

Hodinky zachycují daleko víc ukazatelů než pouze ukazatele pohybu, cvičení a stání v průběhu dne. Na svém zápěstí najdete od tempa chůze přes vystoupaná patra až po VO2 max. Nové Trendy aktivity navíc znázorňují, jestli nějaký ukazatel postupem času stoupá, nebo klesá.

Sledování cyklu

Přehled o menstruačním cyklu pomůže každé ženě získat lepší představu o celkovém zdravotním stavu. Kromě možnosti predikce každého cyklu, sledování nepravidelností a obtíží jsou data v aplikaci užitečná při plánování těhotenství a pravidelných návštěvách lékaře.

Zdravý sluch

Apple Watch se starají o zdraví po všech stránkách. Pokud hluk ve vašem okolí stoupne tak, že by hrozilo poškození sluchu, hodinky vás na to prostřednictvím nové aplikace příhodně nazvané Hluk ihned upozorní.

Ještě více soukromí

Apple Watch dokáží střežit ohromné množství vašich soukromých informací a zobrazit je ve chvíli, kdy je nejvíc potřebujete. Přesto jsou stále jako nedobytná pevnost a všechny informace drží pod zámkem díky šifrování na iCloudu.

Více Méně