Výměna baterie u iPhone

Baterie vašeho iPhonu se vybíjí podezřele rychle nebo její hladina zvláštně kolísá? Každá baterie má jen omezený počet
životních cyklů, jakmile je vyčerpá, je nutné ji vyměnit. Výměnu baterie u vašeho Apple iPhone provádíme na počkání,
a to už do 1 hodiny od započetí opravy. Svěřte nám své Apple zařízení i vy.

Servis Servisní tipy a triky Servis
Servis - baterie

Co dělat před výměnou

Zkus svůj iPhone vrátit do továrního nastavení, kolísání baterie mohou způsobit aplikace třetích stran. Pokud se baterie stále chová nestandardně, přistup k dalšímu bodu.

  • Než svůj iPhone doneseš do servisu, zálohuj si všechna data.
  • Vypni funkci Find My Phone.
  • V nastavení baterie zkontroluj, zdali neexistuje aplikace, která baterii nadměrně využívá. V případě, že ano, je vhodné ji ukončit.
Servis - ikona

Jak probíhá výměna baterie u iPhone?

  • Náš certifikovaný technik zařízení prohlédne, otevře a baterii za použití specializovaných nástrojů v nevodivém ESD prostředí odpojí. Je-li oprava provedena mimo toto prostředí, časem může dojít ke zkratu a dalšímu poškození zařízení.
  • Následně tuto baterii vymění za novou originální baterii Apple a přidá adhezivní těsnění.
  • Po opravě následují testy funkčnosti, kdy technik baterii tvého iPhone nabije alespoň na úroveň 20 % a otestuje její výdrž.
Servis - ikona

Na co si dát pozor

Baterii iPhone se nikdy nepokoušej vyměňovat sám, neautorizovaným zásahem můžeš přijít o záruku a znemožnit opravu v autorizovaném servisu.

Máš-li podezření na nafukující se baterii ve svém iPhone, telefon v žádném případě nenabíjej a co nejdříve navštiv autorizovaný Apple servis.

Při výměně baterie v iPhone používáme výhradně nástroje schválené společností Apple a originální náhradní díly. Své zařízení nesvěřuj neautorizovanému servisu, neoriginální díly používané v těchto servisech se mohou během následné autorizované opravy poničit a znemožnit tak pokračování v opravě. V takovém případě můžeš být vyzván k uhrazení částky za výměnu neoriginálního dílu nebo bude zařízení vráceno bez opravy. Zásahem neautorizovaného servisu také ztrácíš nárok na zákonnou záruku.

Jak vyřeším servis?

Servis - ikona

Osobně
na prodejně

Preferuješ osobní kontakt a máš náš servis v blízkosti? Přines osobně svůj Apple iPhone, iPad, MacBook, Watch nebo příslušenství k opravě přímo do našeho autorizovaného Apple servisu. Náš certifikovaný technik ho od tebe převezme a upřesní ti veškeré informace o provedení opravy. Pokud na prodejně nechceš čekat, rezervuj si čas u technika předem.

Vybrat servis ›
Rezervovat technika ›
Servis - ikona

Online přes
Zásilkovnu

Chceš vyřešit servis rychle a bezkontaktně? Zašli své Apple zařízení k nám do autorizovaného Apple servisu prostřednictvím Zásilkovny zdarma. Stačí vyplnit online servisní formulář a zařízení zaslat dle pokynů níže.

Jak postupovat?

Vyplň informace o závadě včetně kontaktních údajů do našeho formuláře a vyber podací místo Zásilkovny.

Po odeslání formuláře obdržíš e-mail o shrnutí objednávky a ID číslo pro tvou zásilku, které si uschovej.

Zabal Apple zařízení i s příslušenstvím, které se závadou přímo souvisí a na balík napiš “SERVIS” pro naši lepší orientaci. Adresu na balíček psát nemusíš, štítek připraví v Zásilkovně.

Dones balíček na zvolené podací místo Zásilkovny a nahlas zde ID číslo zásilky.

Po přijetí zásilky bude zařízení prohlédnuto certifikovaným technikem, který tě bude o dalším postupu kontaktovat.

Vyplnit formulář ›
Servis - ikona

Zaslání
poštou

Preferuješ-li servis na dálku, pošli své Apple zařízení na náš autorizovaný Apple servis poštou. Jakmile jej obdržíme, náš certifikovaný technik jej prohlédne a ozve se ti s informacemi o závadě a dalším postupu opravy.

Jak odeslat zařízení?

Vyplň informace o závadě včetně kontaktních údajů do tohoto formuláře.

Zabal Apple zařízení a příslušenství, které se závadou přímo souvisí.

K zásilce přilož vyplněný formulář a kopii dokladu o koupi.

Balíček odešli na adresu Smarty Zličín – Zákaznické centrum - Servis, Na Radosti 414, Praha 5, 155 21.

Své zařízení k nám můžeš zaslat také kurýrem. Služba je zpoplatněna. Vyzvednutí zařízení k opravě objednáš telefonicky na čísle +420 226 201 669 nebo e-mailem na [email protected].

Vyplnit formulář ›