Macbook Air 13,3" s bonusem 3 000 Kč na příslušenství. | Přineste nám starý iPhone a získejte bonus 1 500 Kč při koupi nového.

Platba - přehled možností

Existuje mnoho variant, jak uhradit nákup u nás. Vyberte si tu, která Vám vyhovuje nejvíce.
Veškeré ceny jsou uvedené vč. DPH.

Dobírka

Zboží zaplatíte hotově přepravci při dodání na vámi zvolenou adresu nebo při převzetí na pobočce České pošty.

**Cena dobírky: 39 Kč**

Platba na prodejně – hotově/plat.kartou/na splátky

Při převzetí zboží na prodejně je možné platit hotovostí, platební kartou nebo sjednat žádost o spotřebitelský úvěr.

Platba na výdejním místě - hotově

Objednávku zaplatíte hotově při jejím převzetí přímo na výdejním místě. Na výdejním místě není možná úhrada platební kartou.

**Cena dopravy**

Zálohová faktura (vč. QR kódu)

Po přijetí vaší objednávky vám zašleme Zálohový list s údaji pro provedení platby (číslo bankovního účtu, variabilní symbol a částku). Následující pracovní den po obdržení platby zboží expedujeme. O průběhu vyřizování objednávky vás budeme průběžně informovat na váš email.

Splátkový prodej - Cofidis

Po dokončení objednávky na eshopu budete přesměrováni na stránky společnosti Cofidis, kde vyplníte žádost o spotřebitelský úvěr. Zde si můžete zvolit typ úvěru, dobu splácení, akontaci i formu elektronického podpisu, díky které je možné žádost zcela dokončit on-line. Tím zkrátíte dobu mezi vyřízením úvěru a expedicí zboží z několika dnů na pár hodin.

Veškeré informace k finalizaci vám budou doručeny po dokončení žádosti na váš email. Objednávka je expedována zpravidla ihned po finálním schválení spotřebitelského úvěru. Více informací naleznete zde.

Splátkový prodej - Home Credit

Po dokončení objednávky na ehopu budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit, kde vyplníte žádost o spotřebitelský úvěr. Zde můžete de si můžete zvolit typ úvěru, dobu splácení, akontaci i formu elektronického podpisu, díky které je možné žádost zcela dokončit on-line, a tím zkrátit dobu mezi vyřízením úvěru a expedicí zboží z několika dnů na pár hodin.

Veškeré informace k finalizaci vám budou doručeny po dokončení žádosti na vámi zadaný email. Objednávka je expedována zpravidla ihned po finálním schválení spotřebitelského úvěru. Více informací naleznete zde.

Berete na vědomí, že Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, budou předány společnosti Home Credit a.s., Nové sady 996/25, 602 00 Brno, IČO 26978636, e-mail: info@homecredit.cz, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 4401 (dále jen 'HC') za účelem předvyplnění formuláře žádosti o poskytnutí služby.

Platebni karta - on-line

Po dokončení Vaší objednávky dojde k automatickému přesměrovaní prohlížeče na platební bránu Komerční banky a.s., kde je třeba zadat údaje z Vaší platební karty a provést samotnou úhradu. Pokud transakce nebude úspěšně dokončena, kontaktujte nás prosím na eshop@smarty.cz.

Google Pay

S Google Pay můžete jednoduše zaplatit pomocí platebních karet uložených ve vašem účtu Google. Klikněte na tlačítko „Zaplatit“, přihlaste se do vašeho účtu Google a vyberte, kterou z uložených karet chcete použít. Platba může vyžadovat zabezpečení 3D Secure s ověřením držitele platební karty vydavatelem. Pokud by transakce neproběhla úspěšně, kontaktujte nás na eshop@smarty.cz nebo na čísle +420 841 400 841

Expresní platba - Masterpass

Po dokončení vaší objednávky dojde k automatickému přesměrovaní na platební bránu banky. Zde pomocí vašeho telefonu naskenujete QR kód a platba je dokončena. Stejně tak můžete platit zboží přímo v aplikaci Masterpass ve vašem mobilu. Pokud by transakce neproběhla úspěšně, kontaktujte nás na eshop@smarty.cz nebo na čísle +420 841 400 841

ČSOB

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes ČSOB.

Fio banka

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Fio banku.

MONETA Money Bank

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes MONETA Money Bank.

Česká spořitelna

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Českou spořitelnu.

Air Bank

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Air Bank.

Komerční banka - Moje platba

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Komerční banku.

mBank - mPeníze

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes mBank.

Raiffeisenbank

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Raiffeisenbank.

Sberbank

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Sberbank.

Unicredit Bank

Rychlý a především pohodlný online způsob platby přes Unicredit Bank.
iPhone Mac Nový iPad Watch Audio - Video Příslušenství Smart Selection+ Oblíbené Porovnávač
Servis Výkupy Záruky Splátkový prodej Semináře Prodejny StudentiNový PodnikateléNový Kontakt Výdejní místa Doprava a balné Možnosti platby Slovník