Možnosti platby

Existuje mnoho variant, jak uhradit nákup u nás. Vyberte si tu, která Vám vyhovuje nejvíce.

Veškeré ceny jsou uvedené vč. DPH.

Dárková karta

Dárkovou kartu je možné využít na kamenných prodejnách nebo e-shopu iWant.cz. Doba platnosti kreditu je 6 měsíců a po uplynutí dané doby není možné kredit znovu aktivovat. Zůstatek na kartě nelze vyměnit za peněžní hotovost. V případě ztráty, odcizení či poničení dárkové karty nenese odpovědnost za tuto ztrátu/škodu Smarty CZ. Více informací naleznete na: https://www.iwant.cz/Darkova-karta.

Dobírka

Zboží zaplatíte v hotovosti přepravci při dodání na vámi zvolenou adresu.

Platba na prodejně – hotově/plat.kartou/na splátky

Při převzetí zboží na prodejně je možné platit hotovostí, platební kartou (u B2B zákazníků popl. 99 Kč), poukazem Pluxee (max. 50% z celkové částky) nebo sjednat žádost o spotřebitelský úvěr. Platba v hotovosti je omezena na zákazníka na částku 250 000 Kč/den, platba kartou na 80 000 Kč/transakce. Pokud chcete platit vyšší částku, doporučujeme využít platbu pomocí QR kódu přímo na prodejně.

Platba na výdejním místě – hotově

Objednávku zaplatíte v hotovosti přímo na výdejním místě.

Okamžitá QR platba – mobilní bankovnictví

Po přijetí vaší objednávky vám zašleme Zálohový list s údaji pro provedení standardního bankovního převodu - okamžité platby* a QR kódem pro snadné a rychlé zadání do vašeho internetového anebo mobilního bankovnictví. Okamžitou platbu identifikujeme do 5 min od odeslání z vašeho účtu. Následně na váš email zašleme (do 10 min) potvrzeni o přijetí platby a uvolníme objednávku k expedici. O průběhu vyřizování objednávky vás budeme průběžně informovat na váš email a informace také naleznete v Můj účet / Objednávky.

Více informací o okamžité platbě.

* Při platbě zvolte ve vašem bankovnictví typ platby „okamžitá platba“, která je zdarma či za 1 Kč. Pozor: nejedná se o typ „Expresní platba“, která je zpravidla zpoplatněna dle ceníku vaší banky a není zdarma!

Platební karta – on-line

Po dokončení Vaší objednávky dojde k automatickému přesměrovaní prohlížeče na platební bránu, kde je třeba zadat údaje z Vaší platební karty a provést samotnou úhradu.

Apple Pay

Po dokončení vaší objednávky v košíku dojde k automatickému přesměrovaní na platební bránu banky. Zde pomocí vašeho Apple zařízení podporujícího Apple Pay provedete platbu. Více informací naleznete na www.apple.cz/apple-pay.

FlexBuy

FlexBuy je zcela nová služba na trhu, která umožňuje zakoupit nové zařízení za nejnižší možnou kupní cenu. Snížení ceny je dosaženo odečtem budoucí zůstatkové hodnoty. Zákazník nenese žádné riziko a má plnou kontrolu na zařízením. Více informací naleznete na www.iwant.cz/FlexBuy.

FlexLease

FlexLease je služba určená pro podnikatele a firmy, která umožňuje pronajmout si nové zařízení až na 36 měsíců. Na konci doby užívání si může zařízení odkoupit za předem danou zůstatkovou cenu, kterou si předem sám zvolil, anebo jen vrátit. Více.

Google Pay

S Google Pay můžete jednoduše zaplatit pomocí platebních karet uložených ve vašem účtu Google. Klikněte na tlačítko „Zaplatit“, přihlaste se do vašeho účtu Google a vyberte, kterou z uložených karet chcete použít. Platba může vyžadovat zabezpečení 3D Secure s ověřením držitele platební karty vydavatelem.

Splátkový prodej - Cofidis

Po dokončení objednávky na eshopu budete přesměrováni na stránky společnosti Cofidis, kde vyplníte žádost o spotřebitelský úvěr. Zde si můžete zvolit typ úvěru, dobu splácení, akontaci i formu elektronického podpisu, díky které je možné žádost zcela dokončit on-line. Tím zkrátíte dobu mezi vyřízením úvěru a expedicí zboží z několika dnů na pár hodin.

Veškeré informace k finalizaci vám budou doručeny po dokončení žádosti na váš email. Objednávka je expedována zpravidla ihned po finálním schválení spotřebitelského úvěru. Více informací naleznete zde.

Kartou při vyzvednutí (popl. 99Kč u B2B zákazníků)

Zboží zaplatíte platební kartou na centrálním skladě při převzetí zboží. U firemních zákazníků se speciálním ceníkem je při úhradě na výdejním místě účtován poplatek 99 Kč.

Splátkový prodej - Home Credit

Po dokončení objednávky na eshopu budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit, kde vyplníte žádost o spotřebitelský úvěr. Zde si můžete zvolit typ úvěru, dobu splácení, akontaci i formu elektronického podpisu, díky které je možné žádost zcela dokončit on-line, a tím zkrátit dobu mezi vyřízením úvěru a expedicí zboží z několika dnů na pár hodin.

Veškeré informace k finalizaci vám budou doručeny po dokončení žádosti na vámi zadaný email. Objednávka je expedována zpravidla ihned po finálním schválení spotřebitelského úvěru. Více informací naleznete zde.

Berete na vědomí, že Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, budou předány společnosti Home Credit a.s., Nové sady 996/25, 602 00 Brno, IČO 26978636, e-mail: [email protected], zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 4401 (dále jen 'HC') za účelem předvyplnění formuláře žádosti o poskytnutí služby.

Cashbot – odložená splatnost pro podnikatele

Tato platebni metoda umožňuje podnikatelům a firmám si odložit úhradu kupní ceny na tři splátky s 0% úrokem anebo rozložit do pravidelných splátek a to až na 24 měsíců. Tento způsob platby je dostupný pouze na našich prodejnách. Více informací zde.