Apple AirPods

Ještě lepší, ještě kouzelnější. Apple Airpods jsou převratná bezdrátová sluchátka s mnoha chytrými funkcemi. Jakmile je vyndáte z pouzdra, okamžitě se připojí k vašemu iPhonu, iPadu nebo Macu. Po nasazení vás potěší plný a kvalitní zvuk. Na jediné nabití vydrží přehrávat hudbu až 5 hodin, s nabíjecím pouzdrem až 24 hodin.

Jejich nastavení je velmi jednoduché a intuitivní. Ovládat je můžete jednoduchým klepnutím nebo stlačením. Poznají, kdy je máte nasazené v uších, a jakmile je vyndáte, přeruší přehrávání hudby. Fungují skvěle, ať je používáte s iPhonem, Apple Watch, iPadem, nebo Macem.

Za jejich super výkonem stojí čip H1. Ten zajišťuje stabilní bezdrátové připojení bez výpadků v přehrávání, rychlejší přepínání mezi zařízeními a rychlejší spojení telefonních hovorů. Optická čidla spolu s akcelerometrem pomáhají rozpoznat, kdy posloucháte hudbu a kdy telefonujete, a automaticky filtrují okolní ruch.

Modely Airpods 3. generace a Airpods Pro navíc můžete nabíjet bezdrátově. Stačí je položit na bezdrátovou podložku a LED indikátor vás informuje o stavu nabíjení. Při plném nabití máte k dispozici až 24 hodin přehrávání v nabíjecím pouzdru a 5 hodin přímo ve sluchátkách. Rychlé 15minutové dobití vám navíc dá další 3 hodiny poslechu.

Více Méně
Kompatibilní příslušenství pro: