Apple AirPods

Ještě lepší, ještě kouzelnější. Apple Airpods jsou převratná bezdrátová sluchátka s mnoha chytrými funkcemi. Jakmile je vyndáš z pouzdra, okamžitě se připojí ke tvému iPhonu, iPadu nebo Macu. Po nasazení tě potěší plný a kvalitní zvuk. Na jediné nabití vydrží přehrávat hudbu až 6 hodin, s nabíjecím pouzdrem až 30 hodin.

Jejich nastavení je velmi jednoduché a intuitivní. Ovládat je můžeš jednoduchým klepnutím nebo stlačením. Poznají, kdy je máš nasazené v uších, a jakmile je vyndáš, přeruší přehrávání hudby. Fungují skvěle, ať je používáš s iPhonem, Apple Watch, iPadem, nebo Macem.

Za jejich super výkonem stojí čip H1. Ten zajišťuje stabilní bezdrátové připojení bez výpadků v přehrávání, rychlejší přepínání mezi zařízeními a rychlejší spojení telefonních hovorů. Optická čidla spolu s akcelerometrem pomáhají rozpoznat, kdy posloucháš hudbu a kdy telefonuješ, a automaticky filtrují okolní ruch.

U modelu AirPods Pro (2. generace) tě okouzlí čip H2, ten využívá adaptačních algoritmů, ještě inteligentněji potlačuje hluk, prodlužuje výdrž baterie, vytváří trojrozměrný dojem z poslechu a upravuje zvuk, podle tvaru tvých uší.

Modely Airpods 3. generace a Airpods Pro navíc můžeš nabíjet bezdrátově. Stačí je položit na bezdrátovou podložku a LED indikátor tě informuje o stavu nabíjení. Při plném nabití máš k dispozici až 30 hodin přehrávání v nabíjecím pouzdru a 6 hodin přímo ve sluchátkách. Rychlé 15minutové dobití ti navíc dá další 3 hodiny poslechu.

Pokud preferuješ sluchátka s hlavovým mostem, pak jsou AirPods Max tou správnou volbou. Krásně se přizpůsobí tvému tvaru hlavy, optimálně akusticky těsní a ty si můžeš užívat ničím nerušený poslech.

Více Méně
Kompatibilní příslušenství pro: