Apple iPad Pro

iPad Pro je tablet s převratným počítačovým výkonem a nejrychlejším zařízením svého druhu. To vše díky čipu M1, který je ohromně úsporný, takže vydrží běžet na baterii celý den. Nech se unést jeho tenkým tělem a téměř bezrámečkovým Liquid Retina displejem s vyspělými technologiemi True Tone a ProMotion.

Vybrat si můžeš ze dvou velikostí, iPad Pro s úhlopříčkou 11“ a iPad Pro 12,9“, který navíc disponuje Liquid Retina XDR displejem s extrémním dynamickým rozsahem. Tento displej je podsvícený více než 10 000 mini-LEDkami, které jsou uspořádány do více než 2 500 lokálních zón tlumení.

Připojení pomocí Wi-Fi 6 a 5G je samozřejmostí, navíc iPad Pro umí nejvíce 5G pásem ze všech zařízení svého druhu. A s portem Thunderbolt, který zvládne propustnost drátového připojení až 40 Gb/s, dokážeš připojit cokoli, co budeš ke své práci potřebovat.

Buď vždy středem pozornosti. Kombinace širokoúhlé kamery a strojového učení je základem technologie Centre Stage, která tě i při pohybu udrží v záběru v celkovém úhlu až 122°. O kvalitu tvých fotek se mimo jiné postará technologie Smart HDR 3 a LiDAR skener, který vytváří dokonalou hloubkovou mapu okolního prostoru.

Více Méně