Apple Watch. Malý parťák do každé situace!

Které ti nejlépe sednou? Pojďme se na to společně podívat! Apple rozděluje hodinky do třech kategorií. Apple Watch SE, série 8 a Ultra. V první části si ukážeme, které Apple Watch si můžeš na některé z našich prodejen zakoupit. V dalších poté, které funkce ti pomůžou v jejich používání.

Apple Watch SE

Apple Watch SE 2. generace jsou cenově nejdostupnější chytré hodinky od Applu, které ti pomohou s monitoringem zdraví a sportovních aktivit. Oproti první generaci nabízí o 20 % vyšší výkon a funkci detekce autonehody, v rámci které dokáží automaticky přivolat záchrannou službu a tím zachránit lidský život. Hodinky se vyrábí ve velikostech 40 a 44 mm z leteckého hliníku s Ion-X sklíčkem. Můžete si také vybrat z varianty Wi-Fi nebo Cellular.

Apple Watch 8

Apple Watch 8 nabízí pokročilé funkce, které ocení všichni, co chtějí mít pod kontrolou svoje zdraví. Dokáží změřit EKG, okysličení krve a ve spánku měřit teplotu. Tím mohou predikovat možné onemocnění, nebo odhadnout termín ovulace. Kromě toho se stanou také tvým pomocníkem při případné autonehodě, kdy automaticky zavolají záchrannou službu. Hodinky se vyrábí ve dvou variantách a velikostech. Levnější, 41 a 45mm varianta z leteckého hliníku s Ion-X sklíčkem, nebo dražší, 41 a 45mm varianta z nerezové oceli se safírovým sklíčkem. Můžeš si také vybrat z varianty Wi-Fi nebo Cellular.

Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra jsou nekompromisní chytré hodinky navržené pro milovníky outdoorových aktivit. Hodinky ustojí mráz na hřebenech hor i spalující žár v poušti, zapamatují si tvoji trasu, dovedou tě do výchozího bodu a můžeš se s nimi také potápět až do hloubky 40 metrů. Kromě toho dokáží detekovat nehodu a automaticky vám přivolat pomoc.

Kromě toho hodinky zaujmou 49 mm bytelným zpracováním, které kombinuje titan a safírové sklíčko. Vybrat si můžeš ze tří základních řemínků jako je alpský tah, trailový tah nebo oceánský řemínek. Hodinky si můžeš zakoupit pouze ve variantě Cellular.

Stále si nejsi jistý s tím jaké hodinky vybrat? Zastav se na jednu z našich prodejen, kde ti s radostí pomůžeme vybrat tvého nového parťáka.