Panely v Safari

Trápí tě nespočet otevřených stránek v Safari, ve kterých už se sotva vyznáš? Záleží ti na oddělení soukromých aktivit od těch pracovních? Ukážeme ti, jak si zorganizovat svůj prohlížeč Safari, aby pro tebe bylo jeho používání ještě efektivnější.

Jednoduše najeď kurzorem v Safari do levého horního rohu a rozklikni nabídku panelů. V pravém horním rohu pak uvidíš možnost “přidat panely“. Ve sloupci se ti zobrazí všechny vytvořené panely. Panelů můžeš mít, kolik budeš chtít, a navíc si můžeš každý z nich libovolně pojmenovat. Teď už jen stačí otevřít si v každém vytvořeném panelu stránky, které chceš využívat

V MacOS můžeš mezi jednotlivými panely přepínat v pravém horním rohu Safari, a to kliknutím na název panelu, ve kterém se právě nacházíš. Pokud ale právě používáš iOS či iPadOS, mezi panely přepínáš kliknutím na nabídku panelů v pravém dolním rohu, kde se ti ukáže kontextová nabídka panelů, mezi kterými můžeš libovolně přepínat.

Pokud se ti tato funkce líbí, na svém iPhonu nebo iPadu si ji zvlášť nastavovat nemusíš. Stačí mít na zbylých zařízeních stejné Apple ID a o zbytek se postará ekosystém. Nespornou výhodou této funkce je fakt, že se ti i po zavření prohlížeče či vypnutí Macu panely nezavřou. Můžeš tedy dál pohodlně pokračovat v práci.

Pokud si stále nevíš rady nebo potřebuješ s čímkoliv poradit, zastav se na jednu z našich iWant prodejen, kde ti rádi pomůžeme.